Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z kontrolką EPC

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2022
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Szary
    Posty
    2

    Problem z kontrolką EPC

    Witam ! Od wczoraj wyskakuje mi kontrolka EPC. Problem w tym że nie świeci ona tak jak powinna tylko jest jakby przygaszona (przy przekręconym zapłonie świeci mocno) i podczas jazdy w dzień prawie jej nie widać. Byłem wczoraj na diagnostyce komputerowej i wyskoczyły mi błędy: Nieakceptowalny sygnał przełącznika hamulca, zbyt niski poziom sygnału z czujnikiem spalania stukowego. Mechanik który mi podpiął komputer powiedział że tak słabo świecąca kontrolka może być związana z uszkodzeniem zegarów. Zauważyłem dodatkowo że ta kontrolka potrafi się zaświecić (tak samo lekkim światłem) przy wyłączeniu i włączeniu świateł. Mam następujące pytanie- czy to wina zegarów czy jednak tych błędów co wskazał komputer ?

  2. #2
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Jaki rocznik masz TT i z jakiego roku są zegary (zobacz naklejkę z tyłu zegarów)?
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2022
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Szary
    Posty
    2
    Audi z roku 2000. Jeszcze nie rozbierałem zegarów. Dodam jeszcze, że zauważyłem jednorazową sytuacje kiedy przy rozgrzanym i odpalonym silniku wyłączyłem i włączyłem światła to kontrolka się zapaliła. Do tego częściej się ona zapala kiedy silnik jest już rozgrzany.
    Ostatnio edytowane przez Beno ; 23-09-2022 o 17:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •