Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Budowa zawieszenia - TT 8N Quattro

  1. #1
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199

    Budowa zawieszenia - TT 8N Quattro

    Hejka,

    Zdaje sobie sprawę, że tego pełno w internecie, ale jeśli ktoś z was miałby ochotę lub ciekawi go jak wygląda składanie zawieszenia od zera w 8N, to zapraszam do siebie na kanał gdzie właśnie wrzuciłem krótki odcinek ze składania całego tyłu.

    Tematyka dla osób bardzo początkujących, jeśli nie obca Ci ETKA lub wak-tt.com, to raczej nie masz tam czego szukać Z czasem pojawi się coś ciekawszego, mam zamiar powrzucać tam trochę przydatnej treści której nie byłem w stanie znaleźć podanej "na talerzu".

    https://www.youtube.com/watch?v=xavjWe9_JKs

    Liczę również na konstruktywną krytykę, bo wiem, że jeśli chodzi o video, to wiele rzeczy mogło pójść lepiej

    Pozdrawiam!

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2022
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY9B
    Posty
    18
    Witam,

    Super robota i super się ogląda.

    Mi jedynie zabrakło procesu demontażu, na większości filmikach raczej mówią odkręcasz tą śrubę i następny krok. Tylko te niektóre śruby nie idą albo się rwą i fajnie by było zobaczyć jak sobie poradzić z takimi problemami.

    A myślałeś może o napisach angielskich? (Może dało by to Ci więcej wyświetleń na YouTube, i udało by się zrobić podobny kanał jak ten "Sarah -n- Tuned").

    Pozdrawiam i czekam na kolejne materiały.

  3. #3
    Awatar Wachu
    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez Karaś Zobacz posta
    Witam,

    A myślałeś może o napisach angielskich? (Może dało by to Ci więcej wyświetleń na YouTube, i udało by się zrobić podobny kanał jak ten "Sarah -n- Tuned").
    Hej!

    Bardzo dziękuję, miło mi Demontażu niestety nie nagrałem, bo dopiero po fakcie wpadłem na pomysł żeby to w ogóle nagrać. W moim przypadku nie urwałem ani jednej śruby, ale na przyszłość kupię sobie jakiś klucz udarowy, bo odkręcanie tego wszystkiego ręcznie wymagało mega dużo energii. Najwięcej problemów sprawiło mi wyjmowanie starych tulejek z zawieszenia przed oddaniem go do piaskowania. Nie chciałem robić sobie i otoczeniu krzywdy wypalając ich palnikiem, także musiałem się natrudzić..

    Na zagranicznym youtubie jest już sporo kanałów, Sarah już co prawda nie nagrywa o TT, ale z naszego grona jest jeszcze świetny BWS / Parrot Bros, JoshPOV itd, ale chyba odpalę drugi kanał gdzie nagram narrację po angielsku i też będę wrzucał. U nas mało kto lubi te auta, a jeszcze mniej osób raczej wyszukuje takich pierdół jak te, które nagrywam Ale mimo wszystko daje mi to mega frajdę i jak tylko mogę to chwytam za aparat. O karierze jutubera to raczej nie marzę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •