Cytat Zamieszczone przez Karaś Zobacz posta
Witam,

A myślałeś może o napisach angielskich? (Może dało by to Ci więcej wyświetleń na YouTube, i udało by się zrobić podobny kanał jak ten "Sarah -n- Tuned").
Hej!

Bardzo dziękuję, miło mi Demontażu niestety nie nagrałem, bo dopiero po fakcie wpadłem na pomysł żeby to w ogóle nagrać. W moim przypadku nie urwałem ani jednej śruby, ale na przyszłość kupię sobie jakiś klucz udarowy, bo odkręcanie tego wszystkiego ręcznie wymagało mega dużo energii. Najwięcej problemów sprawiło mi wyjmowanie starych tulejek z zawieszenia przed oddaniem go do piaskowania. Nie chciałem robić sobie i otoczeniu krzywdy wypalając ich palnikiem, także musiałem się natrudzić..

Na zagranicznym youtubie jest już sporo kanałów, Sarah już co prawda nie nagrywa o TT, ale z naszego grona jest jeszcze świetny BWS / Parrot Bros, JoshPOV itd, ale chyba odpalę drugi kanał gdzie nagram narrację po angielsku i też będę wrzucał. U nas mało kto lubi te auta, a jeszcze mniej osób raczej wyszukuje takich pierdół jak te, które nagrywam Ale mimo wszystko daje mi to mega frajdę i jak tylko mogę to chwytam za aparat. O karierze jutubera to raczej nie marzę