Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Otwarcie samochodu z rozkodowanym kluczykiem z niedziałającym centralnym

  1. #1
    Awatar nxss0
    Dołączył
    Aug 2022
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1

    Otwarcie samochodu z rozkodowanym kluczykiem z niedziałającym centralnym

    Czołem, to mój pierwszy post na forum więc wybaczcie jeżeli nie znalazłem już podobnego problemu.

    A więc, od niedługiego czasu posiadam Audi TT 8n 98'. Po wymianie baterii kluczyk się rozkodował, okazało się że podczas zakupu nie sprawdziłem czy centralne działa(mój błąd). Kiedy próbuje włożyć kluczyk od strony pasażera - nie wchodzi(tak jakby wkładka była inna niż ta od strony kierowcy i w stacyjce), natomiast kiedy wkładam kluczyk od strony kierowcy - wchodzi, jednak kluczyk kręci się o 360 stopni, kiedy chce go wyciągnąć - wychodzi razem ze wkładką... Tutaj moje pytanie, czy jestem w stanie jakoś otworzyć zamki w samochodzie właśnie w miejscu pod wkładką? Może to głupie pytanie, jednak od strony mechaniki jestem totalnym laikiem. Słyszałem że można otworzyć drzwi śrubokrętem - czy to prawda? Jeżeli tak, w jakim miejscu mam nim grzebać żeby się otworzył?

    Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    do zamkniecia poradzilismy sobie skomplikowany proces pełen prób i błędów więc cieżko mi go opisać dla pozostałych

  2. #2
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Jak wkładka wychodzi razem z kluczykiem, to wkładasz plaski śrubokręt i otwierasz zamek.

    Temat do kosza,

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •