Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [8N] Komputer nie wykrywa otwarcia drzwi (to nie mikrostyk!)

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    25

    [8N] Komputer nie wykrywa otwarcia drzwi (to nie mikrostyk!)

    Cześć,

    Czy ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak gdy na wyświetlaczu nie pokazuje się symbol otwarcia jakichkolwiek drzwi (kierowcy, pasażera, bagażnika)? To nie mikrostyki, bo szyby się opuszczają, lampka zapala i w VAG na kanale 35 w blokach pomiarowych widzę że poprawnie wykrywa kiedy drzwi są otwarte.

    P.s. zauważyłem też że nie pokazuje w ogóle temperatury na (pełnym) FISie, po prostu środkowy pasek jest pusty.

    Chyba brzmi to jak problem z licznikiem?
    Ostatnio edytowane przez kokosz ; 31-08-2022 o 15:43

  2. #2
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez kokosz Zobacz posta
    Cześć,

    Czy ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak gdy na wyświetlaczu nie pokazuje się symbol otwarcia jakichkolwiek drzwi (kierowcy, pasażera, bagażnika)? To nie mikrostyki, bo szyby się opuszczają, lampka zapala i w VAG na kanale 35 w blokach pomiarowych widzę że poprawnie wykrywa kiedy drzwi są otwarte.

    P.s. zauważyłem też że nie pokazuje w ogóle temperatury na (pełnym) FISie, po prostu środkowy pasek jest pusty.

    Chyba brzmi to jak problem z licznikiem?
    W pierwszej kolejności sprawdź jakie masz błędy. Zobacz czy możesz się połączyć połączyć modułem centralnego zamkaI tam sprawdź czy moduł widzi w blokach pomiarowych otwieranie i zamykanie drzwi. Ja obstawiam martwy moduł centralnego zamka - umierają na potęgę, szczególnie te bez literki na końcu.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3

    Dołączył
    Sep 2018
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    25
    @Jerry, właśnie tak jak napisałem, w VAGu w sterowniku nr 35 (czyli moduł centralnego zamka) poprawnie wykrywa otwieranie wszystkich drzwi, nie ma też żadnych błędów ani tu ani w sterowniku nr 17 (licznik). Szczerze mówiąc mi to wygląda albo na jakiś problem z sygnałami docierającymi do licznika albo z samym licznikiem, zwłaszcza że w tym samym czasie przestała się pojawiać informacja o temperaturze na zewnątrz... Czy myślisz że to możliwe czy raczej szukać gdzie indziej?
    Ostatnio edytowane przez kokosz ; 02-09-2022 o 13:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •