1. Mogą być problemy z zamkiem. Jeżeli otwiera się normalnie z kluczyka, to może problem z samą wkładką. Przekręcenie powinno aktywować elektroniczne otwieranie drzwi.
2. Na pewno nic nie blokuje, ani nie odstaje za bardzo w środku? Może sam siłownik pada, czy coś.
3. Sposób otwierania boczka drzwi odbywa się za pomocą m.in. demontowania głośnika. Sprawdź filmiki typu "How To Remove And Install Door Trim on Audi TT Mk2". Przyda ci się dodatkowo do grzebania w zamku drzwi i regulacji szyb.
4 i 5. O ile wiem, to chrom się specjalnymi pastami poleruje. Na pewno lepsze to, niż wymiana elementów.
6. Znowu filmiki typu "Audi TT 8J Mk2 - Scuff plate and side skirts removal and upgrade (time lapse)"
7. Nie. W tym miejscu były rozszerzenia radia dość typowe w tamtych latach w VAG (na allegro widziałem opcje typu USB, AUX), ale Ty prawdopodobnie masz tam coś innego, prawdopodobnie antyczna złączka Apple. Nie rozpoznaję, co to dokładnie jest.
8. Trochę zbyt szczegółowe. Cały włącznik (na błyszczącym plastiku) jest osobnym elementem. Trzeba uważać, bo było dużo różnych opcji włącznika świateł. Ale może da się kupić sam plastik.
9. Regulacja szyb. Jeżeli wystarczy elektroniczna, to szyby na maksa do dołu, 5 sekund, do góry, 5 sekund (coś w tym stylu, warto znaleźć dokładnie jak to się robi)
10. Awaryjne otwieranie wlewu, warto sobie gdzieś go schować tak, aby się dało go awaryjnie użyć (po prostu się ciągnie na siłę).
11. O ile wiem, to tak