Cytat Zamieszczone przez Citek Zobacz posta
Przedwczoraj auto odwiedziło mojego zaufanego sąsiada mechanika celem weryfikacji stanu auta i przeprowadzenia ewentualnych napraw/wymian itp.

Jak się okazało- auto w stanie bardzo dobrym.
Zweryfikował fakt wymiany rozrządu- potwierdziło się. Jest świeży rozrząd wraz z pompą wody. Niedawno zakładany pasek alternatora. Świeże świece.
Jakie prace wykonano?
* osłona tylnej tarczy hamulcowej
* przewód odmy
* tuba miarki poziomu oleju- była popękana

Oprócz tego wymienił mi żarówki postojowe i mijania na moją prośbę. Moje ulubione Tungsram Megalight Ultra +150%
Jest jedna ,,usterka" którą zajmiemy się na wiosnę- dosyć często przy odpuszczaniu gazu nadwozie wpada w wibracje. Coś mi mechanik mówił, że trzeba będzie zweryfikować wał, może podpora wału niedomaga. Oprócz tego- nie ma się do czego przyczepić.

Auto zatankowałem. Spalanie wyszło 9,39l/100km. Wg. mnie bardzo dobre.
Następnie pierwszy raz umyłem TT.
Po wyschnięciu zastosowałem quick detailer od RRCustoms- QD+.
Lakier prezentuje się znakomicie, oddam na polerkę wiosną dla zasady żeby było jeszcze lepiej niż jest.

No i przyszedł już dyfuzor i guma do wybieraka zmiany biegów.

rsz_1662298885941.jpgrsz_1662298977672.jpg
Mega fajnie że dbasz o TT ale jednak sprawdził bym szczelność i kompresję bo mi się udało zejść do spalania około 8,5l/100km przy 265HP i Q ... faktem jest że ze zlotu na Mazurach jechałem jak typowy emeryt teraz w moim temacie będę testował spalanie na trasie z silnikiem 3.2 w TT i również zweryfikuję spalanie w mieście