Pora zaktualizować temat bo coś tam podziałałem.
W mojej ulubionej firmie zostały przyciemnione tylne szyby- w każdym aucie jakie mam/miałem wybierałem ten sam stopień przyciemnienia także zaskoczenia z efektu nie było
Wymieniłem żarówki podświetlenia tablicy rej. na ledy- nie chciałem żadnych projektorów które mają aż tak mocne światło, że walą po nawierzchni. Kupiłem sprawdzone wcześniej w innym moim aucie Philips Ultinon Pro6000 SI 38MM 6000K. Jest dokładnie tak jak chciałem.
Następnie kupiłem plastidipa i ogarnąłem tylny znaczek Audi- czarny mi bardziej odpowiada.
Docelowo również znaczek TT będzie w takiej formie, że jedna litera będzie czerwona, druga czarna. Muszę kupić jeszcze plastidipa czerwonego i będzie finał ,,przeróbki" :P
Wziąłem się też za wygłuszenie tylnej półki.
Kupiłem ją w bardzo dobrym stanie za bodajże 50zł. Cieszyłem się gdy ją zakładałem. Następnie cieszyłem się kolejnego dnia gdy ją zdejmowałem- cała wibrowała, trzeszczała, no nie dało się z tym jechać.
Za radą kolegów z forum nieco ją ,,wyciszyłem". Rozebrałem ,,ramkę", wykleiłem środek taśmą parcianą a przy okazji odświeżyłem ją aplikując plastidipa. Po złożeniu w całość półka wygląda jak nowa i co najważniejsze nic już nie wibruje- śmiało mogę z nią jeździć. Aż się micha cieszy.

Wczoraj też zrobiłem trasę 360km po wydech z 2 końcówkami. Dyfuzor plaster miodu czeka już od sierpnia także w końcu, być może jeszcze przed zimą uda się podmienić tłumik i będą upragnione dwie rurki.
W przyszłym tygodniu odmaluję tłumik końcowy farbą/lakierem do tego przeznaczonych i umówię się do mechanika na podmianę.

rsz_1665951044423.jpg
rsz_1665951073856.jpg
rsz_1665951141014.jpg
rsz_1665951193174.jpg
rsz_1665951092038.jpg
rsz_1665951227968.jpg