Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: TT 8s zakład blacharsko-lakierniczy Kraków / aluminium

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10

    TT 8s zakład blacharsko-lakierniczy Kraków / aluminium

    Witam. Kupiłem wlasnie TT 8S z uszkodzonym tylnim błotnikiem lewym.
    Po spędzeniu 10 godzin w serwisach okazało się że nie ma takie części / cwiartki a nawet całego tyłu do modelu 8s.
    Zostaje za ok 6 tys błotnik w salonie i kolejny problem to droga naprawa - 99% blacharzy nie zna tematu aluminium. Do 8j jest masa czesciNazwa:  20220716_192136_copy_1600x1200_1.jpg
Wyświetleń: 282
Rozmiar:  355.2 KB za grosze.
    Czy możecie coś poradzić co do błotnika i ew kogoś polecić do naprawy Kraków i okolica ? Jestem mega zaskoczony kosztami takiej stosunkowo nie jakieś wielkiej naprawy, auto jeździ. Serdecznie pozdrawiam.

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Witam. Kupiłem wlasnie TT 8S z uszkodzonym tylnim błotnikiem lewym.
    Po spędzeniu 10 godzin w serwisach okazało się że nie ma takie części / cwiartki a nawet całego tyłu do modelu 8s.
    Zostaje za ok 6 tys błotnik w salonie i kolejny problem to droga naprawa - 99% blacharzy nie zna tematu aluminium. Do 8j jest masa czesciNazwa:  20220716_192136_copy_1600x1200_1.jpg
Wyświetleń: 282
Rozmiar:  355.2 KB za grosze.
    Czy możecie coś poradzić co do błotnika i ew kogoś polecić do naprawy Kraków i okolica ? Jestem mega zaskoczony kosztami takiej stosunkowo nie jakieś wielkiej naprawy, auto jeździ. Serdecznie pozdrawiam.

    U mnie pod Bielskiem jest gość który robił mi w 8J maskę i nadkola - po stuknięciu sarny. Są oczywiście z aluminium. Zrobione jest 10/10. Dał słowo, że nie jest to 20 kg szpachli. Nikt inny nie chciał tego robić tylko wszystko wymieniać. Gość robi jakieś oldschoolowe zabytki. W dodatku cenę miał bardzo przystępną. Za malowanie maski, zderzaka i nadkola + polerka całego TT - 3k zł. Samochód w terminie odebrany i w terminie oddany. Jestem szczerze zadowolony. Chciałem się do czegoś przywalić ale się nie udało

    https://car-vip.pl/

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10
    Dzięki. Obok Krakowa znalazłem 2 blacharzy ale ostatecznie błotnik ok 5500, robota z progiem, poukładaniem lekko zderzaka i klapy 4500 plus malowanie pewnie 2000-3000.
    Tanio nie jest...
    Ostatnio edytowane przez krisstt ; 31-07-2022 o 09:17

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Dzięki. Obok Krakowa znalazłem 2 blacharzy ale ostatecznie błotnik ok 5500, robota z progiem, poukładaniem lekko zderzaka i klapy 4500 plus malowanie pewnie 2000-3000.
    Tanio nie jest...
    Jak dobrze zrozumiałem 5500 + 4500 + ~2,3k. Cena kosmos.

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez schabek17 Zobacz posta
    Jak dobrze zrozumiałem 5500 + 4500 + ~2,3k. Cena kosmos.
    Ostateczniepotnio ok 5800 brutto za błotnik + miała być blacharka za 4500 netto,l + cudnie wycenił malowanie: dolny plastikowy próg, bok błotnik i zderzak powiedział 3500 netto czyli miało być 8 ale już rozebrał i zgłasza że musi dodatkowo doliczyć za podłogę... Jakaś masakra.
    Teraz nie wiem bo jak zacznie dalej doliczać czy nie pozbierać tego i lawetą gdzieś zawieść - bo już rozebrane... I ile policzy za rozebtanie tyłu.
    Co myślicie?

  6. #6
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Ostateczniepotnio ok 5800 brutto za błotnik + miała być blacharka za 4500 netto,l + cudnie wycenił malowanie: dolny plastikowy próg, bok błotnik i zderzak powiedział 3500 netto czyli miało być 8 ale już rozebrał i zgłasza że musi dodatkowo doliczyć za podłogę... Jakaś masakra.
    Teraz nie wiem bo jak zacznie dalej doliczać czy nie pozbierać tego i lawetą gdzieś zawieść - bo już rozebrane... I ile policzy za rozebtanie tyłu.
    Co myślicie?
    Moim zdaniem kwoty abstrakcyjne. 4500 za samo spasowanie, brzmi jak dobry żart. Ja też robiłem blacharkę w 8S, fakt dużo mniejszy element, ale kwoty nieporównywalnie mniejsze. Fakt faktem, ciężko jest znaleźć blacharza do aluminium, a większość nie lubi tego tematu się w ogóle podejmować.

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Ostateczniepotnio ok 5800 brutto za błotnik + miała być blacharka za 4500 netto,l + cudnie wycenił malowanie: dolny plastikowy próg, bok błotnik i zderzak powiedział 3500 netto czyli miało być 8 ale już rozebrał i zgłasza że musi dodatkowo doliczyć za podłogę... Jakaś masakra.
    Teraz nie wiem bo jak zacznie dalej doliczać czy nie pozbierać tego i lawetą gdzieś zawieść - bo już rozebrane... I ile policzy za rozebtanie tyłu.
    Co myślicie?
    Myślę, że zabrałbym samochód. Spróbuj zadzwonić do warsztatu do którego dałem Ci namiar. Powiedz, że znajomy robił końcem roku TT po sarnie i zapytaj o zakres cenowy. Nic Cię to nie kosztuje a może zaoszczędzisz trochę kasy.
    Dla mnie brzmi to jak turbo naciąganie. Ile już wynosi całkowita suma?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •