Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: TT 8s zakład blacharsko-lakierniczy Kraków / aluminium

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10

    TT 8s zakład blacharsko-lakierniczy Kraków / aluminium

    Witam. Kupiłem wlasnie TT 8S z uszkodzonym tylnim błotnikiem lewym.
    Po spędzeniu 10 godzin w serwisach okazało się że nie ma takie części / cwiartki a nawet całego tyłu do modelu 8s.
    Zostaje za ok 6 tys błotnik w salonie i kolejny problem to droga naprawa - 99% blacharzy nie zna tematu aluminium. Do 8j jest masa czesciNazwa:  20220716_192136_copy_1600x1200_1.jpg
Wyświetleń: 270
Rozmiar:  355.2 KB za grosze.
    Czy możecie coś poradzić co do błotnika i ew kogoś polecić do naprawy Kraków i okolica ? Jestem mega zaskoczony kosztami takiej stosunkowo nie jakieś wielkiej naprawy, auto jeździ. Serdecznie pozdrawiam.

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Witam. Kupiłem wlasnie TT 8S z uszkodzonym tylnim błotnikiem lewym.
    Po spędzeniu 10 godzin w serwisach okazało się że nie ma takie części / cwiartki a nawet całego tyłu do modelu 8s.
    Zostaje za ok 6 tys błotnik w salonie i kolejny problem to droga naprawa - 99% blacharzy nie zna tematu aluminium. Do 8j jest masa czesciNazwa:  20220716_192136_copy_1600x1200_1.jpg
Wyświetleń: 270
Rozmiar:  355.2 KB za grosze.
    Czy możecie coś poradzić co do błotnika i ew kogoś polecić do naprawy Kraków i okolica ? Jestem mega zaskoczony kosztami takiej stosunkowo nie jakieś wielkiej naprawy, auto jeździ. Serdecznie pozdrawiam.

    U mnie pod Bielskiem jest gość który robił mi w 8J maskę i nadkola - po stuknięciu sarny. Są oczywiście z aluminium. Zrobione jest 10/10. Dał słowo, że nie jest to 20 kg szpachli. Nikt inny nie chciał tego robić tylko wszystko wymieniać. Gość robi jakieś oldschoolowe zabytki. W dodatku cenę miał bardzo przystępną. Za malowanie maski, zderzaka i nadkola + polerka całego TT - 3k zł. Samochód w terminie odebrany i w terminie oddany. Jestem szczerze zadowolony. Chciałem się do czegoś przywalić ale się nie udało

    https://car-vip.pl/

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10
    Dzięki. Obok Krakowa znalazłem 2 blacharzy ale ostatecznie błotnik ok 5500, robota z progiem, poukładaniem lekko zderzaka i klapy 4500 plus malowanie pewnie 2000-3000.
    Tanio nie jest...
    Ostatnio edytowane przez krisstt ; 31-07-2022 o 09:17

  4. #4

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Dzięki. Obok Krakowa znalazłem 2 blacharzy ale ostatecznie błotnik ok 5500, robota z progiem, poukładaniem lekko zderzaka i klapy 4500 plus malowanie pewnie 2000-3000.
    Tanio nie jest...
    Jak dobrze zrozumiałem 5500 + 4500 + ~2,3k. Cena kosmos.

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez schabek17 Zobacz posta
    Jak dobrze zrozumiałem 5500 + 4500 + ~2,3k. Cena kosmos.
    Ostateczniepotnio ok 5800 brutto za błotnik + miała być blacharka za 4500 netto,l + cudnie wycenił malowanie: dolny plastikowy próg, bok błotnik i zderzak powiedział 3500 netto czyli miało być 8 ale już rozebrał i zgłasza że musi dodatkowo doliczyć za podłogę... Jakaś masakra.
    Teraz nie wiem bo jak zacznie dalej doliczać czy nie pozbierać tego i lawetą gdzieś zawieść - bo już rozebrane... I ile policzy za rozebtanie tyłu.
    Co myślicie?

  6. #6
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Ostateczniepotnio ok 5800 brutto za błotnik + miała być blacharka za 4500 netto,l + cudnie wycenił malowanie: dolny plastikowy próg, bok błotnik i zderzak powiedział 3500 netto czyli miało być 8 ale już rozebrał i zgłasza że musi dodatkowo doliczyć za podłogę... Jakaś masakra.
    Teraz nie wiem bo jak zacznie dalej doliczać czy nie pozbierać tego i lawetą gdzieś zawieść - bo już rozebrane... I ile policzy za rozebtanie tyłu.
    Co myślicie?
    Moim zdaniem kwoty abstrakcyjne. 4500 za samo spasowanie, brzmi jak dobry żart. Ja też robiłem blacharkę w 8S, fakt dużo mniejszy element, ale kwoty nieporównywalnie mniejsze. Fakt faktem, ciężko jest znaleźć blacharza do aluminium, a większość nie lubi tego tematu się w ogóle podejmować.

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Ostateczniepotnio ok 5800 brutto za błotnik + miała być blacharka za 4500 netto,l + cudnie wycenił malowanie: dolny plastikowy próg, bok błotnik i zderzak powiedział 3500 netto czyli miało być 8 ale już rozebrał i zgłasza że musi dodatkowo doliczyć za podłogę... Jakaś masakra.
    Teraz nie wiem bo jak zacznie dalej doliczać czy nie pozbierać tego i lawetą gdzieś zawieść - bo już rozebrane... I ile policzy za rozebtanie tyłu.
    Co myślicie?
    Myślę, że zabrałbym samochód. Spróbuj zadzwonić do warsztatu do którego dałem Ci namiar. Powiedz, że znajomy robił końcem roku TT po sarnie i zapytaj o zakres cenowy. Nic Cię to nie kosztuje a może zaoszczędzisz trochę kasy.
    Dla mnie brzmi to jak turbo naciąganie. Ile już wynosi całkowita suma?

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10
    Na razie wydałem ok 5800/5900 na błotnik
    -dalej miałem ustalone blacharkę 4500 - ale straszy ze jest podłoga tyłu do roboty /Okular nadkole zewn i wewnętrzne podłoga /autem zarejestrowanym po zakupie normalna jeździłem 3 tygodnie i nic nie zciagalo, dziwnie pracowało,
    + malowanie ma być za 3500 (dolny próg, błotnik i zderzak)
    Dowiem się ile chce dopłaty i co chce żebym kupił jeszcze wsponał zderzak tył, chyba belkę - całość w miarę się trzymała optycznie. . Części są tanie z tego co widzę zderrzak ok 300, belka 200

    Posłucham co mówi , zrobię zdjęcia i się rozeznam ale przy tej kalkulacji to optymistycznie 15 wychodzi pewnie postraszy i walnie dopłatę kilka tys.

  9. #9

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10
    Kończąc temat zostawiłem w obawie o problemy ze zmianą blacharza i lakiernika / zorientowałem się że żaden blacharz nie poleca lakiernika więc to oznacza tylko problemy ispalony czas= płaczę i płacę.
    Dziękuję za porady i tak jak wyjdzie mi tt Quattro końca 2015 razem ok 100ys z polskiego salonu to jest ok bo widdzie ceny na Otodom ostre.
    Pozdrawiam

  10. #10
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez krisstt Zobacz posta
    Dziękuję za porady i tak jak wyjdzie mi tt Quattro końca 2015 razem ok 100ys z polskiego salonu to jest ok bo widdzie ceny na Otodom ostre.
    Pozdrawiam
    Ja tam wysokich cen za TT nie widzę. Właściwie to żadnych cen za TT tam nie ma.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  11. #11

    Dołączył
    Jul 2022
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    10
    Haha OtoMoto, ceny są mocno nadmuchane.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •