Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
Weź już rozwód z tym warsztatem i zacznij sam wymieniać proste rzeczy
Jak widzę ponad tys.zł za diagnostykę z wymianą świec i cewek to szczęka mi opada. Zawsze więcej kasy zostanie do władowanie w TT, a nie wydawać kase za proste wymiany.
Diagnostyka? Kup za stówkę vcds lub za darmo do ściągnięcia vag com i działasz.
Kriss zgadzam się z Tobą i dziękuję za PW na temat obejm sam pewnie bym ogarnął wiele rzeczy, tak jak to miało miejsce w przeszłości, ale na ten moment nie pozwala sytuacja... ale w końcu się uda i będę mógł dłubać dalej z Waszą pomocą moi drodzy !!!

Cytat Zamieszczone przez Breżniew Zobacz posta
1440zl to pewnie swiece z cewkami tak jak piszesz około 50 zł/sztuka/ za swiece cewka ngk ok 100zł/sztuka/.masakra.
Bardzo mocno dziękuję Breżniew za pomoc z obejmami i dzielnie czekam aż będą gotowe do wysyłki !!! przygotuje odpowiednio - czyli sodowanie/piaskowanie i malowanie.

Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
ja za cewki z r36 beru płacilem troche ponad stówkę za sztukę a są lepsze od zwykłych z r32...
co do swiec to do swojego vr6t znalazlem ngk racing po 250 zl za sztukę ale to swiece wyczynowe i jak dobrze się poszuka to idzie wyrwać je taniej a natomiast do serii zamykasz się w kwocie jednej takiej swiecy ngk racing kupując 6 szt więc nie przepłacaj tyle za takie pierdoły...
Paweł cieszę się że Jesteś. Wiem że przepłaciłem (i to fakt) i to nie pierwszy raz. Teraz (jak i od ponad 1,5 roku) mam ciężką sytuację w życiu ale nie odpuszczę, czekam aż tylko będzie możliwość oddać w Twoje ręce R32 na Twój sygnał będę gotowy!