Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 54

Wątek: R32 TT 44 Sceny

  1. #31

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    121
    2k za dzień pracy a praktycznie za około 5 godzin. Przy wcześniejszym paragonie jeszcze można by dyskutować ale przy pracy przy hamulcach więcej z nas ma doświadczenie i może się wypowiedzieć. W tym przypadku ilość roboczogodzin to jest gruba przesada.
    Ostatnio edytowane przez Szewc ; 13-11-2022 o 12:30

  2. #32
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    11 godzin za wymianę tego co na paragonie? Ktoś tu ładnie poszedł.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #33
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Nie wiem jakie zniżki masz obiecane, ale to nie wygląda dobrze. Kanapa jak chcesz tak wszystko pokazywać to pisz od razu na jakich częściach Ci to robią. Za chwilę się okaże, że wpakujesz 2x tyle w auto, żeby je przywrócić do dobrego stanu.

  4. #34
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    11 godzin za wymianę tego co na paragonie? Ktoś tu ładnie poszedł.
    Oj tam, po prostu nie spieszyli się
    Te Terrere Terrere terererererere …

  5. #35
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187

    R32 TT 44 Sceny

    Tutaj akurat nie dziwie się że było tyle roboczogodzin (było ich nawet więcej) bo wychodziły różne kwiatki po drodze które nie były przewidziane, miały być tylko płyny, tarcze kotwiczne tył, zestaw do przedniego zacisku... niestety rozsypało się kompletnie wszystko, gwinty się zerwały od przewodów w zaciskach, przewody hamulcowe pękły (rdza), piasty obydwie pęknięte, łożyska w proszku dosłownie. Jeszcze się okazało że dystans na lewym tyle jest uszkodzony ale na szczęście jeszcze mogę z tym jeździć.

    Rzeczy do TT szły z ASO i na rozpisce mam nr.części. O dziwo były dostępne. Przy okazji dowiedziałem się że obejmy baku paliwa do Q już nie są na pewno dostępne.

    Finalnie faktem jest to że kwota mnie poraziła ale na całe szczęście nie zostało już dużo z mechaniki :
    -luz na wale
    -amortyzatory P+T ale to w 2024 bo na razie jest ok
    -Poduchy, gumy itd itp z zawieszenia
    -wydech ma nieszczelność
    -rozrząd z wyjęciem silnika + ewentualnie przewody które będą sparciałe
    -gumy od półosi (na szczęście same półosie są ok )

    no i jeszcze obejmy od baku paliwa (jakby ktoś miał przypadkiem takie w całkiem dobrym stanie to chętnie przygarnę do wypiaskowania i malowania bo te tutaj są już w dosyć złym stanie).
    A z innych rzeczy to:
    -Licznik musi trafić do mistrza Jerry-go
    -lampy przód do regeneracji
    -boczki z drzwi do obszycia
    -reszta rzeczy jak fotele, podsufitka, panel climatronic, radio już mam więc nic tylko w końcu to zamontuje w przyszłym roku i do tego czekam na przesyłkę od Piotra Górki czyli "Krawietz"

    no i to w sumie tyle

    A jeśli chodzi o lakierowanie całego auta to xxxxxxxxxxxxxxxxx o wyniku poinformuję).

    Tak więc nie ma aż tak źle powoli, ale do celu

    A dodatkowo zamieszczam screeny z raportu autoDNA. Właśnie to utwierdziło mnie w tym że warto aby takie autko zostało w KlubTT.






    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 15-11-2022 o 20:36

  6. #36
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Tutaj akurat nie dziwie się że było tyle roboczogodzin (było ich nawet więcej) bo wychodziły różne kwiatki po drodze które nie były przewidziane, miały być tylko płyny, tarcze kotwiczne tył, zestaw do przedniego zacisku... niestety rozsypało się kompletnie wszystko, gwinty się zerwały od przewodów w zaciskach, przewody hamulcowe pękły (rdza), piasty obydwie pęknięte, łożyska w proszku dosłownie. Jeszcze się okazało że dystans na lewym tyle jest uszkodzony ale na szczęście jeszcze mogę z tym jeździć.

    Rzeczy do TT szły z ASO i na rozpisce mam nr.części. O dziwo były dostępne. Przy okazji dowiedziałem się że obejmy baku paliwa do Q już nie są na pewno dostępne.

    Finalnie faktem jest to że kwota mnie poraziła ale na całe szczęście nie zostało już dużo z mechaniki :
    -luz na wale
    -amortyzatory P+T ale to w 2024 bo na razie jest ok
    -Poduchy, gumy itd itp z zawieszenia
    -wydech ma nieszczelność
    -rozrząd z wyjęciem silnika + ewentualnie przewody które będą sparciałe
    -gumy od półosi (na szczęście same półosie są ok )

    no i jeszcze obejmy od baku paliwa (jakby ktoś miał przypadkiem takie w całkiem dobrym stanie to chętnie przygarnę do wypiaskowania i malowania bo te tutaj są już w dosyć złym stanie).
    A z innych rzeczy to:
    -Licznik musi trafić do mistrza Jerry-go
    -lampy przód do regeneracji
    -boczki z drzwi do obszycia
    -reszta rzeczy jak fotele, podsufitka, panel climatronic, radio już mam więc nic tylko w końcu to zamontuje w przyszłym roku i do tego czekam na przesyłkę od Piotra Górki czyli "Krawietz"

    no i to w sumie tyle

    A jeśli chodzi o lakierowanie całego auta to xxxxxxxxxxxxxxxxx o wyniku poinformuję).

    Tak więc nie ma aż tak źle powoli, ale do celu

    A dodatkowo zamieszczam screeny z raportu autoDNA. Właśnie to utwierdziło mnie w tym że warto aby takie autko zostało w KlubTT.






    Hubert, nie życzę sobie aby edytować moje posty gdzie nie ma tam kompletnie nic obraźliwego.

  7. #37
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Mariusz, myślę że już wyjaśniliśmy sobie dogłębnie sprawę i do jej zakończenia, bardzo proszę o unikanie niepotrzebnych zaczepek, tak samo tu, jak i na fb.
    Bardzo Ci dziękuję.

  8. #38
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Mariusz, myślę że już wyjaśniliśmy sobie dogłębnie sprawę i do jej zakończenia, bardzo proszę o unikanie niepotrzebnych zaczepek, tak samo tu, jak i na fb.
    Bardzo Ci dziękuję.
    Tak jest, wszystko wyjaśnione i czekam na zakończenie.


    A teraz coś fajnego

    Dzięki koledze KRAWIETZ (po raz kolejny ), wpadła kolejna rzecz. A konkretnie świetnie wykonany "Rear seat Delete" jak w QS ! Zachęcam do znalezienia kolegi na FB bo robi mega robotę ! (na FB szukajcie Piotr Górka lub po prostu link do aukcji na aledroko https://allegro.pl/oferta/audi-tt-8n...nik-9908696512 ).


  9. #39
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    Kanapa, a siatkę i rozpórkę jak w QS posiadasz? Widzę, że sporo się dzieje przy TT, super!

  10. #40
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    na tę święto można powspominać sobie filmik z ABT z zimy.


  11. #41
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Prace trwają na zlocie w Nowym Targu przy "tej" ilości śniegu nie udało mi się wyjechać :P ... ale obiecuję że na zlot w 2023 wpadnę i nagramy jakiś filmik ! dla wspominki takie foto z legendarnym ABT.




  12. #42
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Ahhh kolejne wycieczki z R32 : spalanie na poziomie 13l na 100km pracę trwają dalej, nowy felunek jest w trakcie realizacji i będzie kosztował z oponami około 7000zł

  13. #43
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Kolejny przegląd zdany ale nie wzorowo R32 dalej do spotkania na drodze ... były właściciel pozostawił nie fajną niespodziankę w oświetleniu ale oczywiście ja to ogarnę

  14. #44
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Fotele wyczyszczone, skóra odżywiona więc w końcu zamontowane
    Gdzieś za miesiąc boczki zostaną zdemontowane i pójdą do obszycia też szarą skórą, myślałem też nad ręcznym i dźwigni zmiany biegów ale obawiam się że nie będzie to tak proste do zdemontowania jak przy manualu.
    Dodatkowo radio w końcu zostało przetestowane do porządku i działa elegancko (jeszcze kamera cofania i zamontuje je na stałe).
    Niestety nie wszystko zawsze dobrze idzie no i niestety pojawił się jakiś wredny złodziej i zakosił mi znaczek z klapy audi





  15. #45
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Przyszła pora na "drobną" naprawę w auttku (taką zapobiegawczą zanim trafi w najlepsze ręce w celu wymiany rozrządu i ewentualnym naprawą związanym z silnikiem). Zerknąłem na stan cewek i świec (do jednej) i okazało się że nikt tam nie zaglądał od nowości. Było lekko rdzawo i jak dla mnie kompletnie niedopuszczalnie, tak więc ... wpadają wszystkie 6 nowych cewek oraz świec a potem pomiar kompresji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •