Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: R32 TT 44 Sceny

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Przyszła pora na "drobną" naprawę w auttku (taką zapobiegawczą zanim trafi w najlepsze ręce w celu wymiany rozrządu i ewentualnym naprawą związanym z silnikiem). Zerknąłem na stan cewek i świec (do jednej) i okazało się że nikt tam nie zaglądał od nowości. Było lekko rdzawo i jak dla mnie kompletnie niedopuszczalnie, tak więc ... wpadają wszystkie 6 nowych cewek oraz świec a potem pomiar kompresji.

  2. #2
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Przyszła pora na "drobną" naprawę w auttku (taką zapobiegawczą zanim trafi w najlepsze ręce w celu wymiany rozrządu i ewentualnym naprawą związanym z silnikiem). Zerknąłem na stan cewek i świec (do jednej) i okazało się że nikt tam nie zaglądał od nowości. Było lekko rdzawo i jak dla mnie kompletnie niedopuszczalnie, tak więc ... wpadają wszystkie 6 nowych cewek oraz świec a potem pomiar kompresji.
    Zrobione ! 6 cewek i 6 świec NGK świece jak i cewki... zaskoczyła mnie cena świec bo wyszła 1440zł. Ale cóż inflacja + roboczo godzina i dodatkowa diagnostyka oraz pomiar kompresji. Łącznie 2550zł.

  3. #3
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Zrobione ! 6 cewek i 6 świec NGK świece jak i cewki... zaskoczyła mnie cena świec bo wyszła 1440zł. Ale cóż inflacja + roboczo godzina i dodatkowa diagnostyka oraz pomiar kompresji. Łącznie 2550zł.
    Weź już rozwód z tym warsztatem i zacznij sam wymieniać proste rzeczy
    Jak widzę ponad tys.zł za diagnostykę z wymianą świec i cewek to szczęka mi opada. Zawsze więcej kasy zostanie do władowanie w TT, a nie wydawać kase za proste wymiany.
    Diagnostyka? Kup za stówkę vcds lub za darmo do ściągnięcia vag com i działasz.
    __________________________
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •