Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Tłumik

  1. #1

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    286
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Szary
    Posty
    17

    Tłumik

    Witam, niedawno zrobiłem stage2 w TT w firmie compsport(wyszlo 286km i 424nm) i chciałem zmienić sobie końcówki wydechu żeby bardziej mi pasowały kolorystycznie do felg. Pomyślałem żeby przy okazji zmienić sobie tłumik na jakiś sportowy, ale chciałem was zapytać czy to nie będzie jakaś wiocha chodzi mi głównie o to żeby ewentualnie poprawić jakieś walory dźwiękowe jeżeli to ma jakikolwiek sens bo przyrostów mocy to bym się nawet nie spodziewał. Dodam, że mam już wsadzonego downpipe 3cale od mgmotorsport i nawet to jakoś gada, nie chciałbym tego popsuć, stąd zwracam się z zapytaniem do was

  2. #2

    Dołączył
    May 2019
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    286
    Rocznik
    2010
    Kolor
    Szary
    Posty
    17
    Chciałem zapytać dodatkowo o jedną rzecz, która wyszła na dniach. W firmie compsport mówili żeby wymienić olej w skrzyni i skasować adaptacje. Podjechałem do mechanika wymienili mi olej, ale jeśli chodzi o kasowanie adaptacji powiedział, że tak się nie robi i ponoć tylko przy remoncie skrzyni jak dobrze pamiętam. Kto ma racje w takim wypadku i czy jechać gdzieś indziej ewentualnie skadować te adaptacje czy zostawić jak jest? Dzięki z góry

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •