Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: Radio android - recenzja - TT 8j

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Wrzucę później jakieś foty. Co do jakości - sam tablet ( umieszczony w ramce ) wykonany jest 10/10. Ramka także pasuje. Niestety jak wspomniałem, jest tak pasowna, że trzeba użyć ogromnej ilości siły żeby wskoczyła.
    Zatrzaski są z super twardego plastiku. U mnie przy wkładaniu 1 pękł. Nawet jak się uda włożyć w jednym kawałku to na 99% pęknie przy demontażu. Ramkę można dokupić - jest przykręcona na 4 śrubkach do tabletu. Koszt około stówki.

    1) Agama Car Launcher - kosztuje kilka złotych ale jest totalnie odjechany.

    2) Jest to Mekede. Do znalezienia na aliexpress. Ja kupiłem w PL. Wolałem zapłacić więcej i mieć dostęp do serwisu, gwarancji i rękojmi + możliwość odesłania do 14 dni gdybym zmienił zdanie. Mam wersje 6GB RAM / 128 GB ROM / Octa-Core 1.8GHz
    Jest rakieta. Proca mogę sprawdzić bo nie pamiętam - jest tam chyba Cortex.

    https://allegro.pl/oferta/audi-tt-8j...gb-11396711726


    3) Tak, można pod każdy klawisz ustawić dowolną aplikację / skrót + zmienić jego nazwę. Jak przesuniesz w bok po klawiszu na kółeczku w środku pojawiają się 4 pola do przypisania kolejnych aplikacji. U mnie np. pod przyciskiem muzyka jest spotify. Jak
    przesunę na bok to mam jeszcze YT + korektor DSP.

    4) Są 2 możliwości. Po wyłączeniu stacyjki radio przechodzi w tryb hibernacji - od razu lub po określonym czasie. Wtedy uruchamia się natychmiast. Opcja 2 - radio wyłącza się - od razu lub po określonym czasie. Wtedy uruchamia się z 15 sekund.
    Mam akumulator z 2007r ( serio, nie chce paść) więc uznałem, że hibernacja jest bez sensu.

    5) Jest CarPlay Auto ale chyba na kablu. Jest dodatkowy moduł, żeby działało bezprzewodowo.

    Też rozważałem ten z pokrętłami, wyglądem zbliżony do oryginału - dobrze, że z niego zrezygnowałem. Ten ekran naprawdę wygląda bajecznie. Jak masz sterowanie nie kierownicy to już zupełnie bym się nie zastanawiał.

    Tak mam podłączony CAN. Radio ogarnia otwarte drzwi, ręczny, przebieg, spalanie, temp na zewnątrz włącznie z litrami które zostały w baku itd. Nie wiem jak będzie w zimie. Wiem, że 35 stopni i słońce w ekran nie zabiło radia. Bałem się, że będzie po LCD.
    Samochód i ekran był tak nagrzane, że nie dało się niczego dotknąć.
    Ostatnio edytowane przez schabek17 ; 25-08-2022 o 12:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •