1. W sumie nic tam nie odkrecałem oprocz boczków ale dzis przesmaruje prowadnice.
2. Nic oprocz kluczyków jeszcze nie kodowałem - na razie sie ucze. A co powinienem zamontować? Generalnie i na oryginalnym jak i na wymienionym wszystko pracuje tak samo.
3. Dołożyłem tylko blaszkę bo kontrolka świeciła sie non stop. Problem z dachem pojawił sie przed moją "naprawą"

5. Czyli liczniki jak w Fordach lubią co jakiś czas odświeżenia lutów
6. Dzis będę grzebał

Dzieki za odpowiedź. Zdam wieczorem relację

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Prowadnice, sruby wszystko okay. Nie ma oporów. Dodatkowo kiedy odkreciłem ręką uchwyt od otwierania dachu szyby samoczynnie pieknie pojechały do góry wiec brak problemów z ruchem. Ewidentnie problem gdzieś na drodze do adaptacji i na jednym o na drugim module...

Po wykasowaniu błędów nadal nic. Nie moge otworzyc ano dachu ani ruszać "wiatrołapem". Bezpieczniki sprawdzone. Co jakis czas nie moge uruchomic silnika. Muszę odpiac klemę, poczekać chwilę i dopiero wtedy odpala...
Błędy teraz pokazuje mi:
Centralny zamek:
-01616 Przewod sygnalowy do ukladu dozoru wnetrza pojazdu 36-00 Przerwa w obwodzie
- 01581 Rozpoznano nieprawidlowy podzespoł 35-00
- 00951 Przekaznik silnila otwierania tylnej klapy bagaznika (J39 29-10 Zwarcie z masą
-01617 Prosze odczytac kody bledow ze sterownika dozoru wnetrza

Tak więc glupieje