Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Rozległy problem. Szyby + Dach + el. Pompa wody. Szaleństwo...

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Masz alarm seryjny? Bo jak widać to kodowanie 04698 nie pasuje do Twojego TT. Musisz albo przepisać kodowanie ze starego sterownika albo ustalić jakie kodowanie powinno być oryginalnie.
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 19-06-2022 o 07:24
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2022
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Szary
    Posty
    9
    Alarm jest seryjny, nic nie dodawane. Z kodowaniem sie uczę i na razie udalo mi sie uruchomic zamykanie i otwieranie z pilota. Niestety nie wiem jak przepisać kodowanie ani tez jak ustalić jakie powinno być wlaściwe.
    Wróciłem do starego modułu bo nie było widać zadnej różnicy na drugim. Możesz coś może podpowiedziec/naprowadzić?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Nie działa ani w jedną ani w drugą stronę.

    - Odpalam samochod lub na samym zaplonie,
    - przekrecam wajchę
    - nic sie nie dzieje. Szyby nie reaguja (i tak jest coś z nimi jak wyżej oposałem)
    - kontrolka otwarcia dachu się nie świeci (wcześniej sie cały czas swiecila)

    Sprawdzałem mikro styki ponownie. Odpiąłem je nawet z kostki ale nic sie nie zmienia. Wiem ze działają bo nawet wiatrołap blokują.

    Coś się stało na linii szyby-dach-zegary-kodowanie modułu... tylko co
    Tak jak by po fakcie kiedy naprawilem stycznik dachu, coś dostało w dupę kiedy otwarłem dach. Później juz elektrycznie nie wstał...
    Otwierał się wczesniej i zamykał kiedy kontrolka na desce swiecila sie non stop...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •