Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wydech mk2 3.2

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2019
    Płeć
    Skąd
    Kórnik
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Posty
    28

    Wydech mk2 3.2

    Witam,
    Zakładam wątek w sprawie wydechu do tt mk2 3.2, ponieważ nie zauważyłem aby takowy istniał z jakimiś informacjami.
    Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad zmianą wydech i tu rodzi się pytanie czy ktoś może się wypowiedzieć coś więcej na ten temat. Czy robił ktoś wydech pod "zamówienie" albo może bawił się z przepustnicami?
    Co sądzicie o gotowych wydechach https://www.ebay.pl/itm/332384772424...YAAOSwdjNZAeNv
    https://www.wydechowe.pl/milltek-spo...-non-resonated.

  2. #2
    Awatar maciassc
    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    14
    Wysłuchałem wiele filmików z youtuba z różnymi wydechami do tt 3.2. Osobiście najbardziej spodobał mi sie magnaflow, tylko ze cena 7200 plnów. Ostatecznie zamówiłem wydech w baqexhaust, czekam juz miesiąc i jeszcze poczekam kilka, niestety długa kolejka. Ale pochwale sie po montażu


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  3. #3
    Awatar kaba
    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Basalt
    Posty
    363
    Nie ma to jak custom. Ja w swojej TT byłem mega zadowolony z tego co zrobił Pawel-2005. Odezwij się do niego, na pewno coś doradzi i wyceni, a na realizację też nie będziesz musiał czekać kilku miesięcy

  4. #4
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez maciassc Zobacz posta
    Ostatecznie zamówiłem wydech w baqexhaust, czekam juz miesiąc i jeszcze poczekam kilka, niestety długa kolejka. Ale pochwale sie po montażu
    Dla mnie w brzmieniu wydechów Baq brakuje lekkiej miękkości, są zbyt surowe, akustycznie mają spore braki. To moje zdanie i każdy może mieć inne. Niestety nie mogę wypowiedzieć się co do efektywności tych wydechów, a to w moim przypadku istotna kwestia.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #5
    Awatar maciassc
    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Black
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Dla mnie w brzmieniu wydechów Baq brakuje lekkiej miękkości, są zbyt surowe, akustycznie mają spore braki. To moje zdanie i każdy może mieć inne. Niestety nie mogę wypowiedzieć się co do efektywności tych wydechów, a to w moim przypadku istotna kwestia.
    A jakiej firmy wydech proponowalbys? Niestety polegałem na odsłuchu tylko filmów (na słuchawkach) montaż dopiero za dwa miesiące wiec mam czas na zmiany
    Ostatnio edytowane przez maciassc ; 31-07-2022 o 07:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •