Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 56

Wątek: klocki i tarcze hamulcowe

  1. #1
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692

    klocki i tarcze hamulcowe

    Mysle że każdy wczesniej czy pozniej będzie musiał wymieniac klocki i tarcze, wiec może jakies wieksze zamowienie??

    Mysle że w taki sposób wszyscy zaoszczędzimy.

    Trzeba jedynie uzgodnic jakie tarcze i klocki i w jakiej cenie by kazdemu pasowały.

    Ja osobiscie jestem za nacinanymi tarczami dobrej firmy. Niestety Zimmermann takich nie ma na tyle co sie dowiadywałem.

    Byłoby zainteresowanie??

  2. #2
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Również się przymierzam do wymiany. Chciałbym nacinane lub nawiercane Zimmerman Sport (chociaz zdaje sobie sprawe z tego ze ich zywotnosc jest krotka) z klockami ATE lub klocki EBC RED
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    jest problem, aby kupić kilka ramek za 20zł na rejestracje, a Ty chcesz zrobić grupowy zakup hebli? Na pewno nie na tym forum, tutaj takie rzeczy się nie udają

  4. #4
    Awatar game23
    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    DDZ,WROCLAW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    186
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    237
    calkiem mozliwe...wiem ze taniej wychodza ATE power disc 280zlotych sztuka
    AUDI MÓJ NARKOTYK!!!

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    50
    Również planuje wymiane, wiec jezeli bedzie cos konkretnego to jestem zainteresowany

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Maru,
    Tak na marginesie to jeżeli kupisz nawiercanego zimermana to nie zakładaj agresywnych klocków bo to nic nie poprawi a skróci żywotność tarczy.
    Polecam ci miękkiego Saxida i będą śmigały długo
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #7
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    zuczek, z tego co czytalem do ty chyba sobie takie montowales no nie ? jak to wyglada cenowo ?
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie pamietam po ile euro stalo ale wydaje mi sie że cały komplet P i T nie powinien przekroczyć 1500zł. Po za tym to rusz tyłek i posprawdzaj
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #9
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez ENZO
    jest problem, aby kupić kilka ramek za 20zł na rejestracje, a Ty chcesz zrobić grupowy zakup hebli? Na pewno nie na tym forum, tutaj takie rzeczy się nie udają
    RACJA, MOZE TO BĘDZIE PRZEłOM.

    Propozycja jest taka, podam w najblizszym czasie 2-3 zestawy, i osoby zainteresowane po prostu sie zgłoszą.

    Chyba ze ktos ma juz jakies propozycje.

    Nawiercane wydaje mi sie ze to raczej jakies nieporozumienie. Jak ktos bierze udział w rajdach lub tym podobny to ok, ale pozatym to wyrzucone pieniądze.

    Wystarczy poszukac na Forum

    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Generalnie nawiercane sa stosowane do sportu gdzie potrzebna jest szybkie chlodzenie a trwalosc zchodzi na dalszy plan ..
    Nawiercane wygladaja swietnie dla tego wiekszosc producentow robi je bo jest popyt , jednak do auta na codzien to jakies nieporozumienie , tym bardziej jesli zostajemy przy seryjnej srednicy tarczy .
    Gladkie lub nacinane to najlepsze wyjscie do auta na codzien , jesli koniecznie nawiercane to z Porsche

    Pozdrawiam

  10. #10
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    tez naczytalem sie takich wpisow dlatego sklaniam sie ku nacinanym - jednak nawiercane wygladaja lepiej ;]
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  11. #11

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Szczecin/Hamburg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    161
    Cytat Zamieszczone przez Piootr
    Arttur napisał/a:

    Gladkie lub nacinane to najlepsze wyjscie do auta na codzien , jesli koniecznie nawiercane to z Porsche

    Pozdrawiam
    Prosiaki maja hamulce jak dobrze pamietam z Brembo... tak więc zakup elementów z tej Włoskiej firmy powinien i TTce pomóc. Brembo ma chyba dość doświadczeń aby nie zaproponować byle G.
    PZDR!

  12. #12

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Maru, to nie ma wyglądać lecz zatrzymać mnie przed wariatem wyjeżdżającym z podporządkowanej dlatego nacinane są lepsze

    [ Dodano: 23 Czerwiec 2009, 10:13 ]
    Hiszpan, wszystko ładnie pięknie ale cena jest straszna - napewno nie będzie to zakup hurtowy na forum :P

    pozdrawiam
    NO RISK,
    NO FUN.

  13. #13

    Dołączył
    Apr 2009
    Skąd
    daleko
    Posty
    241
    Również jestem za nacinanymi, to nie 700 konny skyline aby wstawiać tarcze nadające się na jazdę po torze, które swoje dobre właściwości zachowują w odpowiednich warunkach. A wstawianie fajnie wyglądających hebli dla szpanu to kiepski pomysł, co jak co ale hamulce są dość ważną rzeczą

    Ja jestem za power discami

  14. #14

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    bez obrazy ale moim zdaniem nacinane wyglądają lepiej niż podziurawione a najlepiej wyglądają podziurawione i ponacinane jednocześnie ale to inna liga i tylko na tor niestety
    NO RISK,
    NO FUN.

  15. #15
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Z nacinanych polecam Tarox G88

    A tak w ogóle to straszną afere robicie bo ktoś może przestraszyć się takich tarcz że pod autobus, albo z podporządkowanej nie wyrobi MAX stary co ty bredzisz
    Najwięcej zazwyczaj mają do powiedzenia ci co nie mają i nie mieli
    Ja też byłem pełen obaw po wypowiedziach kilku kolegów ale postanowiłem sprawdzić i nie żałuje względem dobrych ORI nastąpiła znacząca poprawa(kolega którego wiozłem bez pasów wylądował na przedniej szybie jak ze 170 butowałem) duże znaczenie poprawy miało pewnie to że zaciski zostały rozebrane przesmarowane lepszy płyn i kable w oplotach, po za tym aby uniknąć zniekształceń śruby zawsze dokręcam kluczem dynamometrycznym wedle zaleceń prod
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Klocki hamulcowe a może zaciski ???
    Przez TTkowiec w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-05-2016, 12:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •