Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Brak możliwości sparowania telefonu po BT

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Feb 2022
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    12

    Brak możliwości sparowania telefonu po BT

    Cześć,

    Do swojej TT dołożyłem dzisiaj moduł BT (wraz z anetną) o oznaczeniu 8P0862335Q. Do tego okablowanie podłączone pod RSN-E oraz mikrofon w panelu z oświetleniem. Całość zamontowałem i zakodowałem zgodnie z tutorialem pod A4 (https://a4-klub.pl/manuale/manuale-a...i-a4-b6b7-r17/).

    Całość wygląda, jakby działała poprawnie (sprawdzałem vcds'em i nie wykryło żadych errorów z telefonu), natomiast telefon nie wykrywa mi urządzenia BT, z którym miałbym się połączyć. Sprawdzałem póki co na Samsungu Note 10 oraz S8 i na żadnym nie pojawia się nowe urządzenie do sparowania (planuję sprawdzić na czymś starszym jak tylko dorwę).

    Jak przechodzę na tel. to przez chwilę mam komunikat o tym, że trwa szukanie urządzenia po czym informacja, że żadne urządzenie nie jest podłączone i żeby podłączyć telefon.

    Nie bardzo wiem, co może być przyczyną braku urządzenia do podłączenia. Szukając rozwiązania, sprawdzałem kodowanie jak i adaptację. Zmieniłem czas wykrywania nowych urządzeń na 0, czyli cały czas, ale niestety urzędzienie nadal się nie pojawia.

    Jedyne errory, które mi się pojawiają, to z radia: 00858 i 02005.
    Kodowanie telefonu: 0011811

    Czy ktoś miał może podobną sytuację?
    Ostatnio edytowane przez appvinio ; 26-02-2022 o 22:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •