Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
Co do koloru, zolty robi robote faktycznie ale chyba jest tylko 1 na necie, wyposazenie ma wzgledne ale silnik chyba slabszy cos kojarze.
Jeśli to jest ten, o którym myślę to jest to 981 i wisi od dłuższego czasu (połączenie żółtej karoserii i bezowego środka + sprowadzony z USA, wiec po jakichś przygodach).
Ja szukałem tylko i wyłącznie 987.2. W DE jak się trafi fajny egz. to szybko znika albo jest drogi (ceny od 25k euro + sprowadzenie + duża akcyza). Dobrym pomysłem jest Dubai, ale tam też wbrew pozorom tych aut nie ma dużo i w moim zasięgu cenowym były przeważnie przedlifty z tiptronicem i sporymi przebiegami. Ceny niższe niż w Europie, ale jak doliczysz wszystkie koszty to też nie jest tak różowo (zależy od jakiej kwoty policzą Ci cło, vat i akcyzę a i koszty transportu morskiego i drogi dolar dokładają swoje). Uciekł mi bardzo fajny Cayman S w Dubaju - miałem już umówione oględziny, ale w międzyczasie się sprzedał. Na US za bardzo nie patrzyłem, bo na aukcjach był mniejszy wybór niż w PL i kupujesz kota w worku.