Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z opuszczaniem się szyby po wymianie podnośnika

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2020
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Czarny
    Posty
    3

    Problem z opuszczaniem się szyby po wymianie podnośnika

    Witam,

    Po wymianie przez mechanika podnośnika szyby z prawej strony zaczęły się problemy przy otwieraniu i zamykaniu dzwi, podczas otwierania szyba próbuje delikatnie zjechać ale jest to nic w porównaniu do lewej nie ruszanej szyby, podczas zamykania szyba też wykonuje delikatny ruch do góry i słychać silniczek podnośnika ale nie dochodzi do końca ponieważ podczas jazdy słychać "syczenie" i jak się przyłoży rękę to czuć że wieje.

    Zauważyłem że przy otwartych drzwiach gdy uchylę szybę, później chcę ją zamknąć dalej na otwartych drzwiach to prawidłowo nie dochodzi do końca, potem przy zamknięciu drzwi wszystko ładnie się domyka. nie dziala tylko w momencie otwarcia/zamknięcia drzwi przy zamkniętej szybie.
    próbowałem adaptacji znalezionych na forum ale nie pomaga
    Może ktoś miał podobny problem i bedzie w stanie pomóc
    Na koniec dodam że nie jest to oryginalny podnośnik tylko zamiennik

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Czarny
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez rafyls Zobacz posta
    Witam,

    Po wymianie przez mechanika podnośnika szyby z prawej strony zaczęły się problemy przy otwieraniu i zamykaniu dzwi, podczas otwierania szyba próbuje delikatnie zjechać ale jest to nic w porównaniu do lewej nie ruszanej szyby, podczas zamykania szyba też wykonuje delikatny ruch do góry i słychać silniczek podnośnika ale nie dochodzi do końca ponieważ podczas jazdy słychać "syczenie" i jak się przyłoży rękę to czuć że wieje.

    Zauważyłem że przy otwartych drzwiach gdy uchylę szybę, później chcę ją zamknąć dalej na otwartych drzwiach to prawidłowo nie dochodzi do końca, potem przy zamknięciu drzwi wszystko ładnie się domyka. nie dziala tylko w momencie otwarcia/zamknięcia drzwi przy zamkniętej szybie.
    próbowałem adaptacji znalezionych na forum ale nie pomaga
    Może ktoś miał podobny problem i bedzie w stanie pomóc
    Na koniec dodam że nie jest to oryginalny podnośnik tylko zamiennik
    Odp. na Twoje pytanie kryje się w ostatnim zdaniu które napisałeś. Nie ma takiej siły żeby udało się to wyregulować. Próbowałem już wszystkiego i albo gwizd, albo wiatr, albo sie nie domyka.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •