Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Wątek: Tylne prawe koło słabo/nie hamuje

  1. #16

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    187
    Cytat Zamieszczone przez MrocznyRasista Zobacz posta
    Dzisiaj jeszcze raz rozebrałem zacisk i niczego się nie dopatrzyłem
    Tłoczek jest raczej ok, bo po podważeniu gumki nie było tam ani jednego wżeru.
    Napisałem Ci w czym może być problem. Problem w tym, że nie rozebrałeś tego zacisku i nic nie wiesz co jest pod gumkami, nie musi być wżeru na tłoczku, żeby chodził źle u mnie powstał "nagar" który zszedł w momencie polerowania dopiero. To, że ma mały przebieg o niczym nie świadczy. Problem leży albo w złym odpowietrzeniu albo w tym, że tłoczek źle pracuje tu nie ma co dywagować. Trzeba wszystko rozłożyć na części, zweryfikować, przedmuchać kanały złożyć i musi działać przy prawidłowym odpowietrzeniu. Tu nie ma półśrodków .
    Prywatny Detektyw https://bez-sladu.pl 501-466-215

  2. #17

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Wszystko super tylko jak wyjaśnić to, że po naduszeniu hamulca lub zaciągnięciu ręcznego, koło jednak stoi?

  3. #18
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Bo moze lapac skrawek klocka, z 1 lub 2 stron a recznie i tak nie obrócisz.
    Kurde wiecej gadania niz to warte chyba, serio jak kolega wyzej pisze, rozebrsc wszystko otworzyć wyczyscic, wypolewarac by miec 100% pewnosci ze jest wszystko cacy, jak po tym dalej bedzie lipa kupic tarcze i klocki naeet najtansze jakies trw i sprawdzic na innym zestawie a ten reklamowac.
    Bo tak szczerze robisz wszystko by tego nie rozbierac, a niestety innej opcji nie ma mozesz szukac czarodzieja lub wrozki z okolicy wywróżą co moze byc a nawet jak doplacisz pokreca różdżka i sie naprawi

    Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

  4. #19

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    No to rozebrałem, potestowałem tłoczek bez klocków i pięknie się wysuwa i chowa - pod gumką zero korozji.
    Jedyne, co to uzupełniłem smar pomiędzy klockiem a blaszką, bo jakimś trafem zapomniałem i cóż... zobaczymy, bo tarcza trochę obeszła nalotem i muszę pojeździć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •