Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Stukanie przy naciskaniu i puszczaniu gazu

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Kaliska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    80
    Wyczytałem jeszcze taką szaloną teorię, że winny może być czujnik położenia pedału sprzęgła, ale czy szarpanie byłoby odczuwalne nawet wtedy gdy wciskam i puszczam gaz, a sprzęgła nie dotykam?
    Sprawdzę vagiem, a jeśli będzie ok, to niestety w następnej kolejności wezmę się za poduszki.
    Ostatnio edytowane przez Marcin_1 ; 04-11-2021 o 00:11

  2. #2

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    187
    Cytat Zamieszczone przez Marcin_1 Zobacz posta
    Wyczytałem jeszcze taką szaloną teorię, że winny może być czujnik położenia pedału sprzęgła, ale czy szarpanie byłoby odczuwalne nawet wtedy gdy wciskam i puszczam gaz, a sprzęgła nie dotykam?
    Sprawdzę vagiem, a jeśli będzie ok, to niestety w następnej kolejności wezmę się za poduszki.
    Marcin 1 Udało się rozwiązać problem?? Masz LPG w tym aucie?

    Vixen,to stukanie rozumiem jest podczas jazdy nie na postoju tak? Jak wciśniesz hamulec to ustaje czy jest dalej?
    Prywatny Detektyw https://bez-sladu.pl 501-466-215

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Kaliska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czerwony
    Posty
    80
    Wymieniłem końcówki drążków i sworznie wahaczy. Problem zniknął. Najdziwniejsze, że niedawno byłem na przeglądzie i niby wszystko było ok.
    Zaczynam wątpić w rzetelność mojego diagnosty.

    Pojawił się za to nowy problem. Dziwne buczenie przy nawet delikatnym skręceniu kierownicy w prawą stronę. Wyczytałem, że to łożysko w kole :/
    Części do 8N nie są specjalnie drogie, ale zauważyłem że ostatnio coraz częściej muszę coś przy nim robić. Taki urok starego auta.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •