Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: Pawel-2005 audi TT apx 99 czyli ratujemy kolejną TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar piterpaker
    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Kraków okolice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    300
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    95
    Bardzo ladnie blacha wyglada Przy Yodzie wspominałeś że taki projekt to dużo stresu, i że finansowo na tym nie wyszedłeś najlepiej. Co skłoniło Cie do kolejnej reanimacji TT ?

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez piterpaker Zobacz posta
    Bardzo ladnie blacha wyglada Przy Yodzie wspominałeś że taki projekt to dużo stresu, i że finansowo na tym nie wyszedłeś najlepiej. Co skłoniło Cie do kolejnej reanimacji TT ?
    Tą tt miał kupić jeden znajomy. Byli oglądali powiedzieli , że buda zdrowa. Miał ją kupić i ze mną odbudowywać. Plany się posypały a właściciel dostał do mnie kontakt. Wysyłał fotki i wydała mi się lepsza niż czarna i w sumie chyba jest. Pojechałem lawetą i jak przyjechałem to popatrzyłem i mi się przypomniało , że wszystko na nowo bede w niej robił ale szkoda mi było kasy na paliwo i wynajem lawety. Rzuciłem jakaś cene troszkę zły na siebie po co się pcham w to no i była zgoda. Dlatego srebrna staneła na placu.
    Jak nie będzie tylu kwiatków jak w czarnej to powinno pójść gładko ale zobaczymy jak zaczne nią jeździć bo z yodą dopiero zaczołem się wkurzać podczas jazd gdy zaczęły wychodzić kolejne tematy do poprawy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •