Cześć. Staram się przejrzeć fora wzdłuż i wszerz nim zadaje pytania.. ale nie mogłem znaleźć nic konkretnego.

Powoli rozglądam się za swoim pierwszym audi tt i to drugiej generacji. Jako ze mam rodzine w Niemczech chciałbym pokusić się o ściągnięcie auta właśnie z kraju zza zachodniej granicy. Prawdopodobnie będę mógł liczyć na pomoc w zakresie wszelkich tłumaczeń jak i motoryzacji.. choć wiedzy nie jestem w stanie zweryfikować. Dlatego właśnie chciałbym zapytać o zdanie was, wszak są tu pewnie w większości pasjonaci i miłośnicy tego właśnie auta, lub innych generacji. Na co zwracać uwagę przy zakupie tego auta z Niemiec? Jakie wersje w jakich cenach mogę obecnie znaleźć? Czy 40 tysięcy polskich złotych to już dobra kwota w której mógłbym znaleźć swój egzemplarz? A może ktoś sciągał w niedalekim czasie to auto, lub inne i chciałby podzielić się tym co warto mieć ma uwadze?

Dodam ze interesuje mnie silnik 2.0, No i podobno 200 - konna wersja, choć starsza.. to jest dużo bardziej chwalona, wiec taka w zupełności by mnie satysfakcjonowała.
Nie znam się na motoryzacji, ani mechanice.. ale TT-tka to moje marzenie, po prostu od zawsze chciałem mieć to auto. Wiec prosiłbym o wyrozumiałość oraz względnie łagodne podejście

Pozdrawiam i liczę na sporo informacji!