Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Airbag fotelu pasażera

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    2

    Airbag fotelu pasażera

    Witam, od kupna na liczniku swieci się kontrolka airbag. Było to spowodowane wyłączaniem poduszki w schowku z powodu fotelika dziecka. Jednak dostrzegłem, że pod fotelem od pasażera jest odpięta żółta kostka. Czy mogę ją podłączyć na wyłączonym zapłonie bez odłączania akumulatora? I czy to faktycznie kostka odpowiedzialna za airbag fotela? Nie chcę resetować kompa. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    -
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    167
    Tak, to kostka od poduszki powietrznej. Możesz ją podłączyć bez odpinania akumulatora, nic się nie stanie. Błąd poduszek będziesz musiał skasować VAG-COM, bo po podłączeniu kostki sam nie zniknie.

    Po wyłączeniu poduszki pasażera kontrolka na desce rozdzielczej nie powinna się świecić.
    Ostatnio edytowane przez Phantom ; 06-06-2021 o 18:20

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2021
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Phantom Zobacz posta
    Tak, to kostka od poduszki powietrznej. Możesz ją podłączyć bez odpinania akumulatora, nic się nie stanie. Błąd poduszek będziesz musiał skasować VAG-COM, bo po podłączeniu kostki sam nie zniknie.

    Po wyłączeniu poduszki pasażera kontrolka na desce rozdzielczej nie powinna się świecić.
    Dzięki, ok to wyłączanie chyba nie było przyczyną tylko celowe wypiecie kostki lub przy przesuwaniu fotela po prostu się wypieło.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •