Witam.
Od około miesiąca zastanawiam się nad zakupem Audi TT z początkowych roczników 98-00
Pierwsze pytanie mam czy warto szukać w budżecie jakim dysponuje czyli 18tyś z czego na auto chciałbym wydać do 15tyś i tego nie przekroczyć, 3 tyś na pierwsze naprawy itp (kosztów rejestracji/ubezpieczenia nie uwzględniam w tej kwocie)
Chciałbym to auto na daily dla siebie i czasem dla kobity gdyby potrzebowała gdzieś podjechać - na tą chwile posiadam audi 80b3 w które włożyłem multum pracy i kasy i nie zamierzam się go pozbyć.
Trochę poszukałem, poczytałem i mniej więcej wiem na co zwrócić uwagę zwłaszcza w początkowych modelach które miały problemy z trakcją.
Nie zależy mi na napędzie 4x4, nie planuje modyfikować nadmiernie mocy tego auta. Po prostu jest to trochę moje marzenie a za razem liczę na fajną zabawkę.
Spodziewam się tego, że to auto nie będzie pierwszej młodości i będzie borykało się z problemami (jak już wspomniałem posiadam stare auto i wiem co to oznacza)

Chciałbym prosić o porady czy w tej kwocie kupie coś sensownego (jestem świadom, że na pewno tak wiekowe auto miało już przejścia - byle by nie było składane z 2/3), na co zwrócić dodatkowo uwagę po za tym co jest uwzględnione w poradach na forum.

Na co dodatkowo zwracać uwagę w przypadku auta z gazem (ten mi w ogóle nie przeszkadza, wręcz jakby był to nawet lepiej)