Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Potrzebuje kupić licznik kompletny do audi TT 8n 1999r.

  1. #1

    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Skąd
    Szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    255
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Bialy
    Posty
    9

    Potrzebuje kupić licznik kompletny do audi TT 8n 1999r.

    Szukam pilnie licznika kompletnego do audi TT 8n wersja quatro 225 km, bardzo Was proszę o konkretne oferty już jeden kupiłem przez OLX.pl  i okazał się zepsuty.Jestem laikiem jeżeli chodzi o samochody. TT które kupiłem jest spełnieniem moich marzeń , wsadziłem już w ten samochód kupę siana i chciałbym się ta moja ,, Perełką ,, w końcu nacieszyć . Pozdrawiam wszystkich Łukasz ze Szczecina


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #2
    Awatar ExExE
    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    Skąd
    Legionowo
    Pojemność
    1.8T
    KM
    242
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    46
    A nie lepiej naprawić swój (jest szansa, że nie będzie trzeba kodować kluczy) lub ten który już kupiłeś na olx? A co w ogóle dolega tym dwóm licznikom?

  3. #3

    Dołączył
    May 2021
    Płeć
    Skąd
    Szczecin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    255
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Bialy
    Posty
    9
    Hej. Pobierają prąd przy wyłączonym zapłonie . Zajmuje się tym naprawdę według dużego grona osób najlepszy elektronik samochodowy w Szczecinie. Gdy ja kupiłem stary zegar pokazywał górujący się silnik oraz full benzyny . Próbował go reanimować i stwierdził ze nic z tego bo wcześniej już jakiś helmud próbował i rozpierdzielil wszystko. Wiec znalazłem od Anglika na olx i kupiłem . Okazało się ze ten obrotomierz ma zepsuty . Wiec z dwóch złożył jeden i grało dwa tygodnie tyle ze klemy musiałem na noc ściągać. Kocham ten samochód kupiłem go trzy miesiące temu za 13 tys i już 15 dołożyłem ????, co nie zmieniło moich uczuć !! Ale chciałbym już na wakacje ,,Perełka,, jechać

  4. #4
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Napisz do Jerrego, może będzie miał licznik na sprzedaż, lub pomoże zreanimować obecny licznik

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...-kach-Warszawa
    __________________________
    Pozdrawiam

  5. #5
    Awatar ExExE
    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    Skąd
    Legionowo
    Pojemność
    1.8T
    KM
    242
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    46
    Tak jak napisał _kris kontakt z Jerrym będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem a w ogólnym rozrachunku też najtańszym bo musisz wiedzieć, że liczniki w naszych TT dzielą się tylko na dwa typy tzn. na te, które Jerry już naprawiał i na te, które dopiero do niego prędzej czy później trafia

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Witam,
    Zgadzam się z przedmówcami, tylko i wyłącznie kolega Jerry ogarnie Twój licznik.
    Wymieni co trzeba aby był sprawny w 100%.
    Pozdrawiam.

  7. #7
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez ExExE Zobacz posta
    ....bo musisz wiedzieć, że liczniki w naszych TT dzielą się tylko na dwa typy tzn. na te, które Jerry już naprawiał i na te, które dopiero do niego prędzej czy później trafia
    Jakie to piękne, chyba sobie wydrukuję i powieszę nad biurkiem

    Łukasz w przyszłym tygodniu już będzie śmigał z dobrym licznikiem w swojej TT
    Te Terrere Terrere terererererere …

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •