Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: AMATORSTWO U SZEWCZYKA (+chamstwo???)

  1. #1
    Maciek
    Gość

    AMATORSTWO U SZEWCZYKA (+chamstwo???)

    Temat, kt?ry obejmuje ten tajemniczy post dotyczy serwisu samochod?w VW/AUDI w Warszawie przy ul. Radzymi?skiej (Szewczyk).
    Dzi? wraz z Czarkiem mieli?my okazj? niestety by? klientami (korekta: ja NIE by?em klientem...) tego kr?tko zwanego kibla...
    Jednak wszelkie rozwini?cie i komentarz do tego pozostawi? samemu Czarkowi, kt?ry z ca?? pewno?ci? wyczerpie ten temat nawet z nawi?zk?.

    Pozdrawiam serdecznie,

    PREZES

    P.S. Je?li koniecznie musicie odwiedzi? ASO, wybierzcie wszystko, tylko nie SZEWCZYKA!!!

  2. #2

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Zdu?ska Wola
    Posty
    12
    Jestem ciekaw co jeszcze mo?e spotka? klijenta ASO pr?cz niedokr?conych k?l i kombinerek pod klap?( drugi post z 11 stycznia "marcin16" na www.forum.tuning.info.pl/viewtopic.php?t=15182 ).

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1
    wiem co? na temet szewczyka bo tam 2 lata temu lakierowa?em samoch?d dok?adnie passata srebnego, prawy bok. No i przy odbiorze samochodu okaza?o si? ?e dos?ownie prawy bok nie jest srebrny natomiast prawie grafitowy, klamki mia?y "kaszke", listwy dolne(te gumowe) by?y gdzie niegdzie te? polakierowane bo ten kto? albo nie odkr?ci? ich albo ?le przykleij ta?me natomiast za monta? radia zap?aci?em 400 z?. (mia?o by? g??biej osadzone) a nawet nie by?o dokr?cone panelu, tylko tak w?o?one. CHAMSTWO. Polecam natiomiast Auto Viva no i mo?e Sobkol azc kolwiek tam te? r??nie bywa zw?aszcz z terminami. Ale Viva jest spox.

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Nie wiem co powiedzie?, poniewa? od ponad 2 lat serwisuje fure u szewczyka i jako? nie narzekam. Mo?e dlatego, ?e najpowa?niejsz? rzecz? jak? mi robili w aucie to rozrz?d i wymiana tarcz !!!
    TTC Quattro
    GG 1539752

  5. #5

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    Wiecie co ?? Ja wog?le nie korzystam z serwis?w bo to banda naci?gaczy i tyle Autko robi mi ..........kto? baaaaardzo zaufany

  6. #6
    Cezary Magier
    Gość
    Mowimy tu dokladnie o autoryzowanej blacharni i lakierni f-my"Szewczyk" ktora znajduje sie naprzeciwko salonu. Z wszelkiego typu naprawami blacharsko-lakierniczymi w/w firma odsyla swoich klientow wlasnie tam...
    Zaczelo sie od telefonu ktory wykonalem jeszcze z ?odzi, zeby dowiedziec sie jak dlugo zejdzie "fachowcom" zamontowanie mi juz polakierowanego spojlera na klapie auta, w odpowiedzi uslyszalem ze ok. 2 godzin. Przyjezdzam na miejsce, wchodzimy do biura(ja,Maciek+moj znajomy) i juz na wstepie slysze zapytanie czy "ci panowe" sa ze mna, "jeli tak to niech stana sobie tam anie tu"... chodzilo o to zeby przesuneli sie jakis metr do tylu niewiedzac czemu.... Przyjeli auto nie bedac w stanie okreslic za ile uda im sie skonczyc ta "skomplikowana"
    prace polegajaca na przykreceniu spojlera do klapy...umowilem sie ze zadzwonia do mnie jak skoncza-luz! pojechalismy sobie na kawke, minela godzina, druga-cisza....wiec jedziemy do servisu, wchodzimy do srodka a tam spojler lezy sobie na ziemi, jeden pan "mechanik" siedzi w aucie i czyta sobie gazate ktora wyjal mi z torby lezacej na tylnej kanapie... pytam sie o co chodzi a on na to ze "wlasnie przed chwila dostali instrukcje obslugi montazu spojlera i zaczynaja go montowac"... za sekunde pojawil sie pan z biura(o ktorym juz wspominalem) za uwaga "za on nas tu nie zaprosil i mamy oposcic hale ktora jest tylko dla mechanikow", jak zwykle byl strasznie uprzejmny... .
    Byla rowno 13:00 wiec pytam sie do cholery kiedy oni maja zamiar mi to zrobic?! pomyslal troche i oswiadczyl zebym przyjachal sobie po auto o 16....!!!! (5 godzin zamontowanie polakierowanego spojlera???!!!)W miedzyczasie Maciek probowal cos dodac ale p. z biura oswiadzczyl "zeby sie nie wtracal bo on rozmawial bedzie tylko z wlascicielem auta"
    wku....lem sie i mowie zeby mi to wszystko spakowali zabieram samochod i dziekuje im bardzo! ( i tak go mialem za chwile wstawic do chlopakow do VTG wiec pomyslalem ze oni mi to zaloza bez wiekszego stresu)Facet jednak na to ze juz klej jest rozgrzany i musza juz to nakleic bo klej sie zmarnuje a jak przykleja to auto musi troche postac bo spojler odpadnie...Mysle sobie jak moze odpasc jak tam oprocz klej sa jeszcze 2 sroby?! poszedl sprawdzil i za 30 minut mialem gotowe auto...bez komentarza "FACHOWCY"

    p.s Maciek: jeszcze raz dzieki za pomoc!

  7. #7
    Cezary Magier
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez agnieszka ku?
    Wiecie co ?? Ja wog?le nie korzystam z serwis?w bo to banda naci?gaczy i tyle Autko robi mi ..........kto? baaaaardzo zaufany
    ja tez wychodze Aga z takiego zalozenia za nie warto ale...moj "ktos bardzo zaufany" nie byl w stanie wymienic mi za darmo zawieszenia i dolozyc do tego wszystkiego spojlera! bylem zdany na servis...

  8. #8
    Ja serwisuje auto w ASO i te? bywa r??nie. Ostatnio zbili mi nawet szyb? i tydzie? czasu buja?em si? starym polo. A je?li chodzi o usterki to nie s? oni wcale tak wy?mienici jak by? powinni za tak? kas?. Nawet na gwarancji r?wno walili w ....... Szkoda siana i nerw?w.

  9. #9

    Dołączył
    Feb 2003
    Skąd
    Wawa
    Posty
    4

    Gotti

    Jezeli chodzi o mnie to zanim przesiadlem sie na moja audinie to przez 2 tygodnie szalalem sobie civikiem z 92 w sedanie, ale to nie wazne.Jestem sobie w salonie Hondy we Wroclawiu bo walsnie z tego miejsca mialem kupic autko.Wszytsko zaczelo sie od tego ze zamowilem sobie wczesniej wymiane tarcz,klockow i silenblokow albo jakos tak to sie nazywa.Wszytsko fajnie przyjezdzam na miejsce i wszytko zrobione( musialem poczekac 1,5 godzinki ale to i tak nie bylo duzo bo wymieniali mi to przez tydzien ).Przed odjazdem do Wawy mysle sobie ze sprawdze jak sie trzyma wydech wiec prosze aby serwisant wjechal na podnosnik. Stoje i patrze jak civik wali sie na ziemie z wysokosci 20-30 cm.Panika - pechowe autko.Ale kiedy zobaczylem ze nie moga sobie poradzic wspaniali mechanicy mowie ze dziekuje za autko - kasa do mnie i wracam pociagiem.Kierownikiem byla w tym salonie kobitka.Mowie do niej ze dziekuje za tak wspaniala obsluge i wracam bez autka.Uslyszlaem przerazliwy krzyk .Po 10 sekundach zaczalem slyszec.Pozniej docieralo do mnie tylko troche ciszej - kto pana tu wpuscil pan tu wogole nie powinien byc.To jest miejsce w ktorym tylko mechanicy moga przebywac.Wczesniej wposcil mnie tam kierownik hali.Przekazalem jej ta wiadomosc.Kierownik hali wyladowal na kopach przy smietniku i szukal swojej premii.Tak nie moze to wygladac aby zwykly czlowiek mogl sobie tu tak bez zezwolenia wejsc i ogladac autko.Skonczylo sie na tym ze zostalem zapewniony ze dostane upust przy placeniu na benzyne 300 pln.Stwierdzilem ze autko trzeba jescze sprawdzic przed droga i majac znajmomych we Wroclawiu zalatwilem sobie przegladzik u znajomego.Przed wizyta u niego dowiedzialem sie podczas drogi ze autko mialo spotkanie z rowem.Wczesniej nic takiego nie uslyszalem.Ale jedziemy dalej.Zastepca kierownika obok mnie i dalej slysze ze dostane upust troszke wiekszy na benzyne i czy mozemy sobie darowac sprawdzanie autka u znajomego , bo przecierz autko bylo juz sprawdzone i oni juz koncza prace i on nie ma czasu aby ze mna jezdzic po moich znajomych.Mysle cos jest nie tak.I bylo - na pierwszy rzut oka mojego znajomego - podluznice pogiete jak klucze wiolinowe.Autko mialo spotakanie z rowem ale wczesniej spadlo z mostu z zaraz pozniej wjechal na nie Kamaz od tylu.Tak wygladala honda civic.Podziekowalem znajomemu ze uratowal mnie przed nie tylko smiercia kiedy bym wracal do domu ale rowniez Hondzie we Wroclawiu.Nie spodziewalem sie ze az tak mozna oszukiwac w ASO.Wracajac od znajmoego siedzialem juz sobie z boku wczesniej zaopatrujac sie w piwko na stacji.Tak sie skonczyla moja przygoda z honda.

Podobne wątki

  1. Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo ...:/
    Przez Nitr0 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 09-04-2015, 06:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •