mam problem tego typu,przekrecam kluczyk wszytskie kontrolki gasna oprocz abs i air bag(auto po dzwonie)zaczyna cos jeczec pod deska przed 10 sekund,pozniej przestaje i zaczyna dmuchac nawiew powietrza,przekrecam klyuczyk i nic zero reakci,nawiewy nie dmuchaja w moencie przekrecenia(chyba normalny obajw zeby sie bezpiecznik nie palił),i po okreceniu kluczyka znow zaczyna jeczec prze 10 sekund i przestaje,na dodatek cos piszczy w okolicy przepustnicy,piskliwy dziwny jek (caly czas jeczy na właczonym zapłoniei cos jakby trybiki w okolicy przepustnicy jakby cały czas cos sie obracało cos takiego,nawzjem pisk i te trzeszczenie,i jeczenie pod deska.arturo co to moze byc,

[ Dodano: 29 Sierpień 2008, 20:11 ]
no,jeden temat troszke rozwiazny,pisk dobiegal od listwy przekaznikow jak odpiołem wycieraczki tzn silnik,to pisk ustał,co do pisku przy przepsutnicy tez podobno tak wyczytałem na forum ze puki nie odpale nie ustanie wiecmoze jest oik,ale odpalic nie moge za nic,impulsowy kabelek ma zasilanie jak przekrece kluczyk,ale nie drgnie nawet silnik,i dzwine ze silnik ma 7 volt zasilanie a jak przekrece to ma 2,co jest grane czyzby przebicie jakies????

[ Dodano: 29 Sierpień 2008, 20:13 ]
[ytanie czy silnik ma mase jakas konkretna z kas brana czy nie ??bo patrzyłem i nigdzie nie widzaiłem kabla zasilajacego silnik i skrzynie w mase,