Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 1.8t

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Skąd
    Dolnyśląsk
    Pojemność
    brak
    Posty
    3

    1.8t

    Witajcie jestem fanem silnika 1.8t i moje pytanie jest takie. Czy da rade zrobić swap silnika z 2.0tfsi na tą jednostkę i ile by to kosztowało? Jeśli tak to polecacie jakieś warsztaty które by się tego podjęły?
    Ostatnio edytowane przez Małyy ; 22-04-2021 o 07:36

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    Skąd
    Bochnia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY7W
    Posty
    20
    Cześć, ale 2.0TFSI jest podajże lepszym silnikiem, mniej pali (no wiadomo zależy od stylu jazdy), ma więcej koni i Nm oraz wytrzymuje większe moce na częściach z fabryki, więc czy jest sens w ogóle robić tego swapa, tzn każdy ma swój gust i swoje pieniądzę może robić z nimi co chce, ale ja poprostu nie widzę sensu

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Skąd
    Dolnyśląsk
    Pojemność
    brak
    Posty
    3
    Dużo słyszę o problemach silników 2.0TFSi i mam problem silnik 1.8t jest wytrzymało co każdy wie i pytanie jest tu czy lepiej robić swap czy po prostu naprawić 2.0tfsi i co naprawić i czy jakieś części co jakichś czas wymienić aby silnik był żywotniejszy na dłużej.

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    Skąd
    Bochnia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY7W
    Posty
    20
    A z którego roku masz TT-kę ? bo nie każdy sinilk 2.0TFSI ma wadę olejową, ona występowała podajże tylko od 2008 do 20011, poźniej ją naprawili. Oczywiście też zależy jak silnik jest użytkowany bo wiadomo że najgorsza wada silnika to poprzedni właściciel

  5. #5

    Dołączył
    Apr 2021
    Płeć
    Skąd
    Dolnyśląsk
    Pojemność
    brak
    Posty
    3
    Nie posiadam zamierzam kupić z moim budżetem nie kupie raczej z rocznika 2011 lub wyżej dla tego chcę remontować

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •