Witam
Nie wiem czy ktoś spotkał się z podobnym problemem a raczej z instalacją w/w czujnika, ale od początku moja TT MK1 z 2001 1.8 T 180KM nie posiada w wyposażeniu seryjnym czujnika poziomu płynu w spryskiwaczach (sprawdziłem w programie myAudi-mam tam zarejestrowane moje autko po VIN i wszystkie dane są widoczne). Oczywiście najpierw chciałem sprawdzić z czym mam do czynienia więc skręciłem na maksa koła i rozkręciłem nadkole i wyciągnąłem zbiorniczek spryskiwaczy na tyle ile mi trzeba (da się bez ściągania koła) i ku mojemu zdziwieniu ktoś musiał już tu działać bo czujnik poziomu jest zamontowany, to przynajmniej tyle z głowy, kolejna rzecz nabyłem sobie wtyczkę na w/w czujnik i wyprowadziłem kabelki tak jak powinny lecieć...i teraz moje pytanie, po pierwsze jeden z nich ma być podpięty pod masę, to nie problem bo można go sobie zaczepić w dowolne miejsce karoserii itp., a drugi kabelek ma iść do licznika a mianowicie pod konkretny pin licznika i teraz schody, który to pin i czy muszę faktycznie bezpośrednio pod ten pin czy gdzieś już z licznika jest wyprowadzony taki kabelek (w przypadku gdy ktoś chciał "dołożyć" tą opcję) i wystarczy je połączyć itp., kolejna rzecz czy jest tylko ten z sygnałem "zmasowany" żeby komunikat o niskim poziomie nie pojawiał się w ogóle (to najprostsza rzecz bo wtedy tylko podłączyć i śmiga) czy niestety jest wyłączony w kodowaniu licznika i trzeba tą opcję włączyć (no tego nie umiem i nie mam VAGA).
Jak ktoś może mi rozjaśnić sytuację i pomóc z podłączeniem i uruchomieniem tegoż czujnika byłbym niezmiernie wdzięczny i może komuś opis by się też przydał
Pozdrawiam