Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

WÄ…tek: KupiÄ™ Audi TT 8N 1.8T Coupe - Mazowieckie

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    8

    KupiÄ™ Audi TT 8N 1.8T Coupe - Mazowieckie

    Dzień dobry wszystkim forumowiczom! !
    Bardzo chciałbym dołączyć do klubu szczęśliwych posiadaczy TT więc:

    Jak w tytule- kupię Audi TT 8N Coupe z silnikiem 1.8T na terenie Warszawy i okolic . Interesuję mnie zarówno wersja 180KM jak i 225KM, najlepiej żeby nie wymagała zbyt dużo wkładu finansowego na start aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że w samochodzie 20 letnim zawsze jest coś do zrobienia, z przebiegiem najlepiej do ok. 250tys km. Proszę o kontakt osoby uczciwe, ceniące czas- zarówno mój jak i swój (przykładowo ostatnio pojechałem 150km, na zdjęciach samochód prezentował się dobrze a telefonicznie Pan zapewniał, że w aucie wszystko zrobione czyli założyłem, że będzie parę mniejszych rzeczy do zrobienia, no ale niestety na miejscu mechanik wycenił rzeczy do zrobienia na ponad 10 tysięcy PLN a to i tak były dopiero wstępne oględziny- chciałbym uniknąć takich sytuacji.

    Zapraszam do kontaktu.
    Pozdrawiam wszystkich fanów Audi TT,
    Aleksander.

  2. #2
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    SkÄ…d
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Jak moge doradzić.
    Jak bys brał 180 to szukaj tylko i wylacznie w Q.
    Wierz mi warto poczekac az trafi sie wersja z Q.
    Pod kazdym wzgledem glowny mega plus to zima i prowadzenie

    Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    8
    Bardzo dziękuje za cenne porady a nawet i proszę o więcej!
    Jestem cierpliwy- szukam już ok. 3 miesiące, więc jak jeszcze chwilę zaczekam to też się nic nie stanie.
    No właśnie minusem jest to, że 90% ofert, których i tak jest bardzo mało, to niestety oferty z napędem na przód .

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Zielona Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    29
    ciekawe co pan mechanik wycenial ze az 10tys.to zajechana maszyna.tak jak kolega wyzej pisal szukaj Q

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    8
    Dziękuje za porady! Jutro jade obejrzeć jeden 225 konny egzemplarz w napędzie Quattro idąc za Państwa poleceniem. Oj mogę napisać tylko to co pamiętam: przewody hamulcowe, uszczelniacz wału, luz w układzie kierowniczym (na drążkach), pompa wspomagania, pudełko od samo pozycjonowania świateł ksenonowych, regeneracja lamp, różnej barwy światła, wyciek oleju (całe podwozie z przodu wysmarowane), w paru miejscach podwozie zgniło a więc blacharz i w dwóch miejscach do poprawek lakierniczych (spore zarysowania), paliła się lampka check engine (teoretycznie własciciel twierdził, ze to przez montaż gazu w samochodzie natomiast mechanik powiedział, że przy prawidłowo zamontowanym gazie żadna lampka nie ma prawa się świecić a więc wskazywał na jakąś możliwą awarie silnika). Niektóre rzeczy do całkowitej wymiany a niektóre do naprawy . To tyle co pamiętam a pewnie jeszcze by się cos znalazło no i elektryka nie była diagnozowana a tutaj mogły być kolejne cuda na kiju .

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Zielona Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    29
    daj znać jak ogledziny.to tak jak z budową domu koszty robocizny duze

  7. #7

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    8
    Właśnie wróciłem- niestety olej porozlewany na podwoziu + klocki, tarcze hamulcowe do natychmiastowej wymiany + do poprawek lakierniczych i blacharskich (to akurat najmniejszy probem bo auto ma 20 lat nie oczekuje cudów)... Nie wiem czy to ja mam takiego nie farta czy to jakaś przypadłość TT-ek, czy co ale na 6 samochodów, które udało mi się obejrzeć aż w
    3 podwozie z przodu było całe wysmarowane olejem. Musiałem zrezygnować- zbyt duże ryzyko. Żyje się dalej, szuka się dalej

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    a i sprezyna z tyłu peknieta ale to chyba nie wielki koszt wymiany akurat.

  8. #8

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Zielona Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    29
    szukaj dalej.patrz tez w niemczech kupic z padnietym motorem i zrobic od podstaw-teraz ten covid przeszkadza na wyjazdy na ebay idzie wylicytowac w okolice 2tys euro bama 2003 2004r po panewce

  9. #9

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez Hunta Zobacz posta
    Nie wiem czy to ja mam takiego nie farta czy to jakaś przypadłość TT-ek, czy co ale na 6 samochodów, które udało mi się obejrzeć aż w
    3 podwozie z przodu było całe wysmarowane olejem.
    U mnie w 4. na 5. obejrzanych egzemplarzy był wyciek oleju na łączeniu silnika i skrzyni.
    Ale może też lecieć z tyłu z pokrywy zaworów i wtedy to już nie ma dramatu.

  10. #10

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    8
    No tutaj z przodu a więc z silnika niestety a to już może wskazywać na coś poważniejszego do zrobienia, więc nie chciałem pchać się w to + cena 22tysie, przebieg ok 250k, co prawda quattro/225KM, więc duży +, ale za 22k to już chyba można znaleźć coś w co nie trzeba na start pakować kolejnych tysi w ewentualną naprawę silnika + wymiana farcz i klocków hamulcowych i sprężyn (koszt ok 1200-1500zl) a za silnik nie wiadomo ile bo nie wiadomo co do zeobienia 😊. Jeżeli się mylę można mnie linczować 😊.

  11. #11
    Awatar jacjusz
    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    "srebny"
    Posty
    113
    Witam nowego kolegę. Ja od jakiegoś czasu przymierzam się do sprzedaży mojej TT. Pojazd mam od 7 lat i był widywany na spotkaniach pod Stadionem Narodowym oraz w Broku i Częstochowie. Więcej na priv. Pozdrawiam, Jacjusz.

  12. #12

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    8
    Co sądzicie o oklejaniu samochodu? Warto oklejać samochód do 20-25k? Jest sporo srebrnych TT ale to totalnie nie mój kolor ale jakby trafić zadbaną srebrną po okazyjnej cenie i zamiast na start w mechanika to w oklejenie zainwestować, to czy to wogóle ma sens? Ktoś mi rozjaśni jakie są plusy/minusy oklejania?

  13. #13
    Awatar piottrekk
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    SkÄ…d
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    68
    Musisz liczyć się z tym, że TT jest autem sportowym, więc każdy wcześniejszy właściciel nie jeździł jak emeryt. Przebiegi rzędu 200-250k są realne TTką, gdyż nie robi się tym autem nie wiadomo jakich przebiegów. Sam mam wersję bez Q i nie narzekam. Podstawa to bardzo dobre opony. Pamiętaj, że Q to większa masa, większe spalanie (różnica nawet kilku litrów). Fajnie że kolega z forum pisze, żebyś się za quattro rozglądał, ale wersja na przód też daje radę, tym bardziej jak podkręcisz moc auta.

    Najważniejsze, żeby silnik był w dobrym stanie i łatwo też ocenić czy ktoś dbał o auto po jeździe próbnej. Wszystkiego nie sprawdzisz, pewne rzeczy wyjdą po czasie.

    Ja bym nie obklejał auta. Koszt malowania TT to jest jakieś 5-6 tys. Lepiej dołożyć ten tysiąc-dwa a masz lakier nowy jak z fabryki w porównaniu z obklejaniem, które nie jest dużo tańsze.
    Ostatnio edytowane przez piottrekk ; 26-03-2021 o 17:22

  14. #14

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
    Ja bym nie obklejał auta. Koszt malowania TT to jest jakieś 5-6 tys. Lepiej dołożyć ten tysiąc-dwa a masz lakier nowy jak z fabryki
    Jak trafisz na lakiernika z prawdziwego zdarzenia, a takich niestety - z zapałką szukać.

  15. #15

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    SkÄ…d
    Zielona Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2006
    Kolor
    czarny
    Posty
    29
    Hunta poczekaj chwile napewno wyskoczy jakaÅ› Å‚adna sztuka w ciemnym kolorze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •