Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Wątek: Najtansza TT mk1 kabriolet w UK - Potrzebuje waszej POMOCY :)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Mar 2021
    Płeć
    Skąd
    Belfast
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    14

    Najtansza TT mk1 kabriolet w UK - Potrzebuje waszej POMOCY :)

    Cześć, właśnie kupiłem najtańszego audi tt roadstera (benzyna 1.8, 2003) w Wielkiej Brytanii, z wieloma problemami hahah, właściciel myślał o złomowaniu tego samochodu (samochód nie jeździł przez 3 lata), ale chciałbym ją przywrocic do życia z wasza pomocą, ponieważ nie jestem mechanikiem: oops:

    Problemy który znam na chwile obecna :
    1. Automatyczny dach nie otwiera się. - Mogę otworzyć dach ręcznie, po naciśnięciu przycisku szyby leciutko schodzą w dół, zapala się kontrolka i słyszę tylko jakieś tykniecie dochodzące za siedzenia.
    2. Wspomaganie kierownicy nie działa, kierownica jest tak ciężka kręcę jak debil aby tylko wyjechać z parkingu a biceps o 3 cm rośnie :P
    3. Radio nie włącza się
    4. reflektor wymaga renowacji bo wyglądają jak za mgła
    5. Rdza na końcu wydechu ale reszta wygląda dobrze
    5. Trochę pleśni w samochodzie - na zagłówku i desce rozdzielczej (ps. co mogę użyć do wyczyszczenia tego?)
    6. Uszkodzony czujnik paliwa tak mi się wydaje bo kontrolka się swieci cały czas a właściciel mówił ze dolewał paliwa
    7. Wszystkie wewnętrzne światła migają na starcie, w tym zestaw wskaźników (akumulator jest podłączony poprawnie -sprawdzałem 2 razy )
    8. Glosny start silnika przez jakieś 3 min po starcie pracuje na wyższych obrotach poniżej lanie się ucisza
    9. Siedzenie przedarte lekko od strony kierowcy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Wczoraj ja przywiozłem, już dziś obejrzałem bezpieczniki pod kolumna kierownicy od dachu ale wyglada na to ze działają, tak samo bezpiecznik od radia nie jest przepalony, ale radio nie dział
    Przed chwileczka znalazłem u was na forum ze to może być pompa hydrauliczna od dachu więc jutro postaram się tam zajrzeć i zobaczyć czy ma jakiś płyn w sobie.
    I zorietowlem się również ze nawet jak złożę dach ręcznie to w żaden sposób nie wysuwa się ta szybka co ma chronić przed wiatrem
    Z got dziękuję za jakie kolwiek sugestie i porady
    Załączone obrazki Załączone obrazki       
    Ostatnio edytowane przez aro541 ; 09-03-2021 o 03:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •