Witam jest pytanie dla speców
Chciałem się zapytać czy jest jakaś możliwość założenia zawiasu D2 dedykowanego do napędu na mordkę który jest dostępny na już, ponieważ wersja D2 do quattro jest dostępna na kto wie kiedy. Z tego co porównuję na zdjęciach bez haldexa wahacze, mocowania sprężyn i amortyzatorów są w takim samym układzie co w haldexie. Wydaje mi się że nie ma różnicy w produktach zestawów zawieszenia ale chciałbym się posłuchać speca który miał styczność z napędem na przód i quattro od strony tylnego zawieszenia.

P.S. TT wylądowało u mnie na kobyłkach na samym początku grudnia pod upgrade całego dołu, zostało zawieszenie które zamówiłem 7 grudnia 2020 a do dzisiaj kiedy minęły już 3 miesiące nie mogę się doczekać przesyłki. Mowa o zestawie Eibach/Bilstein B8 a jedyne czego brakuje do skompletowania zamówienia to przednie amortyzatory, nie ukryję że jestem bez wozu od tego czasu a dzisiaj dowiedziałem się że jeszcze muszę sobie poczekać kolejny miesiąc żeby posklejali sobie te amorki, a zarzekali się i to z samej centrali że na początku tego miesiąca już na pewno będą gotowe do wysyłki Stąd moje zainteresowanie tym tematem ponieważ nie mogę znaleźć nigdzie dobrego zawiasu dostępnego do wysyłki, jedyne co pozostaje to D2 Street (3.4-3.7k zł), Eibach Pro-Street-S (4.1k zł) a jeździć czymś trzeba. Pomijam inne wynalazki za 2k lub mniej które są dostępne na już.