Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Poszukuję lewego progu i prawego błotnika Z9V

  1. #1
    Awatar kasiakasia_90
    Dołączył
    Aug 2020
    Płeć
    Skąd
    Zduńska Wola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    12

    Poszukuję lewego progu i prawego błotnika Z9V

    Witam Państwa , poszukuję tak jak w tytule lewego progu i prawego przedniego błotnika do mojej Audi. Interesuja mnie tylko elementy w oryginalnym kolorze i bez rdzy. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez kasiakasia_90 ; 08-03-2021 o 12:21

  2. #2
    Awatar kasiakasia_90
    Dołączył
    Aug 2020
    Płeć
    Skąd
    Zduńska Wola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    12
    No dobra nie musi byc w tym kolorze i głównie szukam progu (pomaluje!) Tylko potrzebuje bez zadnych wgnieceń i rdzy... Pomóżcie

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    121
    Mam próg lewy, srebrny. Jest kompletny, rdza nie zjadła końców jak to widać na niektórych aukcjach lecz nie ukrywam, że w tym miejscu występuje powierzchniowo. Ma też dwa płytkie wgniecenia. Mogę podesłać zdjęcia.
    Jeżeli nie chcesz zaprzątać sobie głowy naprawą i malowaniem mogę go oddać do jednego z najlepiej opiniowanych blacharzy w Warszawie. Naprawa bez grama szpachli i malowanie na właściwy kolor. Choć może tu wystąpić ryzyko, że element będzie się odznaczał w stosunku do innych elementów samochodu, na które przez lata działały różne czynniki.
    W tej chwili nie wiem na ile naprawę wyceni blacharz ale myślę, że uda się zrobić tak by wszyscy byli zadowoleni.

  4. #4
    Awatar kasiakasia_90
    Dołączył
    Aug 2020
    Płeć
    Skąd
    Zduńska Wola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    12
    Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Czy jesteś w stanie zarezerwować mi ten próg w takim stanie jak jest powiedzmy do świąt wielkanocnych? Problem polega na tym ze nie ma mnie fizycznie jeszcze kilka dni w kraju, a jak wroce wybieram sie do blacharza zapytac czy z tym co jest da rade cos zrobic (moze okaże sie magikiem i uratuje to co jest) czy od razu wymieniać. Jesli stwierdzi ze lepiej wymieniać nie bede szukac, kupie od Ciebie, bez malowania w takim stanie jaki jest. Mozemy sie tak umówić? Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję za odzew. Dodam tylko ze chodzi mi dokładnie o nakladke na próg , ale dla mnie to w sumie jak cały próg, czlowiek uczy sie cale zycie

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    121
    prog.PNG

    Racja, nakładka progu, jak zaznaczyłem na rysunku. Zatem zarezerwowane.

  6. #6
    Awatar kasiakasia_90
    Dołączył
    Aug 2020
    Płeć
    Skąd
    Zduńska Wola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    12
    Bardzo, bardzo dziękuję!!! Jak tylko bede wiedziala co dalej najszybciej dam znać. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i rezerwację i jesteśmy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznie.

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Cytat Zamieszczone przez kasiakasia_90 Zobacz posta
    Bardzo, bardzo dziękuję!!! Jak tylko bede wiedziala co dalej najszybciej dam znać. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i rezerwację i jesteśmy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznie.
    Witam,
    Dodam tylko, że ta nakładka progowa jest tylko przykręcana. więc wymiana jest bardzo prosta.
    Po ściągnięciu nakładki, dobrze byłoby od razu zakonserwować główny próg.
    Przerabiałem to w swojej TT.
    Pozdrawiam.

  8. #8
    Awatar kasiakasia_90
    Dołączył
    Aug 2020
    Płeć
    Skąd
    Zduńska Wola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    12
    Bede o tym pamiętać , dziękuję za podpowiedź

  9. #9
    Awatar kasiakasia_90
    Dołączył
    Aug 2020
    Płeć
    Skąd
    Zduńska Wola
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    12
    Witaj, zgodnie z tym co ustaliliśmy odzywam się, jednak nie dokonamy transakcji. Wszystko co mam da się odratować, takze dziękuję Ci bardzo , bardzo serdecznie za odpowiedz na mojego posta i rezerwację nakładki na próg. Pozdrawiam ciepło i bardzo dziękuję raz jeszcze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •