Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Audi TT 8J 2009 / 1.8 TFSI

  1. #1
    Awatar sylwiaaa
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Dębica/Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    27

    Audi TT 8J 2009 / 1.8 TFSI

    Witam!
    Do sprzedania Audi TT 8J,rok produkcji 2009,sprowadzony w 2019 roku z Włoch. Auto zostało sprowadzone z urwanym łańcuszkiem rozrządu. Po zakupie, silnik został poddany całkowitej naprawie i przeszedł gruntowny remont : została naprawiona wada fabryczna trapiąca pojazdy z silnikiem TFSI, tzn. spalanie oleju. Wymienione zostały tłoki, panewki, pierścienie - wszystko marki Kobel Schmidt. Turbosprzężarka została poddana regeneracji. Nowe cewki, świece i wszystkie filtry. Wymienione na nowe zostało również sprzęgło wraz z dwumasą. Tarcze, klocki hamulcowe zostały także wymienione na nowe. Koszty wszystkich części , jak i koszty naprawy przekroczyły 10 tys. złotych. Po generalnym remoncie, do auta zostały zakupione oryginalne felgi renomowanej firmy Veemann w kolorze Candy Red, model V-FS29R 19" 9,5J ET42 5x112 bore 66,6 ( koszt 4500zł). Dodatkowo zakupione zostały opony marki Goodyear Eagle F1 Asymmetric 235/35 R19 91Y, w cenie katalogowej 1000zł/ sztukę. DOT 0419..Auto od zakupu i remontu przejechało łącznie 5 tys.km, że względu na mój pobyt za granicą, głównie stoi w garażu i raz na jakiś czas cieszy moje oko. Szuka nowego właściciela, który w większym stopniu wykorzysta jej moc i umiejętności, bo tak to marnuje swój potencjał w garażu..
    Auto jest zadbane, pachnące, używane przeze mnie, nie wymagające ŻADNEGO wkładu finansowego. Przegląd ważny do 09/2021, ubezpieczenie do 29/04/2021. Możliwa weryfikacja powyższego opisu na jakiejkolwiek stacji diagnostycznej po wcześniejszym umówieniu..
    Cena wraz z felgami wynosi 33 000 złotych.Możliwość kupna auta bez felg widocznych na zdjęciach, na stalówkach w cenie 30 000 złotych.
    Zapraszam do kontaktu, a także zadawania pytań, na które chętnie odpowiem.
    Kontakt telefoniczny: 508 275 072
    Kontakt mailowy: sylwia.pankowska@o2.pl
    Link OtoMoto : https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...ml?isPreview=1

    Pozdrawiam Sylwia
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Awatar sylwiaaa
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Dębica/Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    27
    TTunia sprzedana, poszła w dobre ręce na Śląsk
    Mam nadzieję na powitanie nowego nabywcy na tym forum.
    Temat do zamknięcia, dzięki za udostępnienie.
    Pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •