Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Wątek: ZloTT w Pieczyskach 2021 - lista wpłacających

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098

    ZloTT w Pieczyskach 2021 - lista wpłacających

    Pozwoliłem sobie założyć nowy temat, tamten był dla mnie, żebym się zorientował ile mniej więcej pokoi potrzebujemy, a dzisiaj już wiem, że na pewno ich nie zabraknie

    KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE CAŁOŚĆ

    KONTAKT DO MNIE:

    530-048-301

    Spać będziemy w ośrodku REVITA w Pieczyskach, na ulicy Wypoczynkowej 1, 86-010 Koronowo:

    https://www.facebook.com/rewitapieczyska



    Na tą chwilę będę prosił o wpłaty zadatku, który w przypadku rezygnacji uczestnika ze zlotu przepada - podyktowane jest to umową jaką będę miał z ośrodkiem. Jedyna opcja na zwrot tego zadatku to odwołanie zlotu z powodu wprowadzenia obostrzeń przez rząd na bazy hotelowe, ale na zwrot mają 180 dni i również ja informuję, że zwrócić pieniądze będę mógł dopiero po otrzymaniu ich z ośrodka.

    Przeglądałem wczoraj ośrodek i pokoje i czas się tam nieco zatrzymał jeżeli chodzi o same pokoje, ale jest czysto, stołówka/sala są po remontach, część pokoi i łazienek też, a sam ośrodek został przygotowany infrastrukturą zarówno pod dzieci jak i osoby niepełnosprawne.

    Udało się się dogadać tak, że mam wspólną cenę niezależnie czy to jedynka, dwójka trójka, czy czwórka

    Na tą chwilę zbieram zadatek za noclegi z wyżywieniem, które muszę wpłacić i tak:

    Dorośli i dzieci powyżej 7 lat - 520zł
    Dzieci od 3 do 7 lat - 260zł (w cenie wyżywienie)
    Dzieci od 1 do 3 lat - 100zł (brak wyżywienia w cenie)
    Dzieci do 1 roku - 0zł
    pies - 30zł (to również cena za cały pobyt, nie wolno przywozić psów z listy psów niebezpiecznych, a także trzeba zabrać z sobą książeczkę szczepień z aktualnym szczepieniem psa) - właściciele czworonogów mogą spać tylko w domkach, o których napisze poniżej


    Cena zawiera:

    Zakwaterowanie (3 doby), wyżywienie(śniadanie i obiadokolacje), wieczorek zapoznawczy z miejscem do tańczenia i uroczystą obiadokolacją lub grillem z obsługą (jeszcze nie zdecydowałem, dopiero jak dostanę menu), bardzo fajny gadżet dla dorosłych uczestników zlotu.
    Cena nie zawiera atrakcji, czy nagród za konkursy, na to będę zbierał później, bo jestem po rozmowach, jednak oczekuję jeszcze konkretnych wycen, a uwierzcie mi, że atrakcje będą świetne, ale dokładniej opiszę mają je zarezerwowane w 100%.


    Dane do przelewu

    Piotr Stelmach
    ul. Zatokowa 2
    86-031 Osielsko

    21 1090 1896 0000 0001 0573 9570

    W tytule przelewu koniecznie podać nick z forum oraz poniżej napisać ile i za co przelaliście zgodnie ze wzorem:

    STELMI + żona + Klaudia 12l + Kornelia 3l + pies = 520zł + 520zł + 520zł + 100zł + 30zł = 1690zł


    (do opłat dojdą później jedynie atrakcje)

    Wpłacamy do 10 marca 50% kwoty, którą napisałem powyżej jako zadatek

    Mamy do wyboru pokoje 2 i 3 osobowe, a także trzy pokoje dla singli
    W przypadku gdyby zabrakło pokoi dla singli to biorąc pokój dwójkę trzeba dopłacić 60zł do dwójki za cały pobyt.

    W pokojach są czajniki, lodówka, naczynia, ręczniki, czy papier do d....
    Z recepcji można pobrać suszarkę czy żelazko.

    W sali, gdzie zrobimy uroczystą obiadokolację możemy puścić muzykę, dlatego zachęcam do zabrania pendrive`ów z muzyką, ja wezmę laptopa.








    w ośrodku pod wiatą będą stoły do tenisa stołowego (i chyba piłkarzyków):



    Jest również boisko do siatkówki czy gry w koszykówkę:



    Dla dzieci młodszych jest sala zabaw, jednak do korzystania z niej trzeba podpisać oświadczenie, że bierzecie odpowiedzialność za swoje dzieci, ponieważ nie ma tam żadnych animatorów:



    Dla dzieci starszych jest plac zabaw (ta dziura w śniegu to wkopana trampolina )





    Na co dzień pewnie będziemy się integrować w miejscu gdzie mamy możliwość rozpalenia ogniska, pod wiatami, na ławeczkach:





    Plan ośrodka machnięty w paincie



    Pokoje dla tych co mają psy (oczywiście bez psów również tam będzie zakwaterowanie, jednak z psem w drugim budynku nie będzie możliwości niestety)





    Pokoje w drugim budynku:



    Jedynka dla singli




    Przykładowe dwójki i trójki







    Ostatnio edytowane przez STELMI ; 12-02-2021 o 10:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •