Jeden z naszych kolegów zadał mi pytanie na priv czy moduły są na sprzedaż. W normalnych czasach pewnie bym ni miał czasu ale na co dzień moja firma obsługuje wszystkie multikina i cinema 3d w kraju w zakresie oświetlenia i sterowania oświetleniem. Jak się domyślacie jako jeden z pierwszych padłem ofiarą C-19 i przez przypadek strasznie rozkręciło się to moje dłubanie przy lampach i gadżetach... Pozwala mi to ze spokojem przetrwać i nie skonsumować tego co przez wiele lat udało się zaoszczędzić, fakt że strasznym nakładem pracy, bo nie wariuję z cenami znając realia i nawet za granicę idą w tych samych cenach.. Moją osobistą satysfakcją jest to że jutro zaliczę ostatni kontynent, czyli Australię gdzie wysyłam komplet do przeróbki przodu i tyłu...
Jeśli ktoś chce się ze mną szybko kontaktować to wczoraj uruchomiłem grupę na FB "TT light & gadget", aby nie pisać w kółko kilkanaście razy dziennie tego samego... Nie spodziewałem się, że tyle osób obserwuje moje poczynania, gdyż w ciągu 24h zyskałem prawie 90 członków..

Jesteśmy w wątku o modułach ... pewien pomysł nie dawał mi spokoju, trochę denerwowały mnie widoczne taśmy. Zarwałem wczoraj noc na prototyp i powstało coś takiego ...
link do filmu pod zdjęciem, może teraz coś napiszecie...

Gotowy też jest moduł który dostosowuje angola do EU, wkrótce go pokażę

Dynamiczne kierunki tył Solo i duo 2.0 (zdjęcia zrobiłem w pierwszej fazie projektu więc nie ma na nich rezystorów canbus i całej instalacji





]



https://youtu.be/opFCWPew98I