Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Wątek: TT MK1 8n 1.8t coupe

  1. #1

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Przeworsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16

    TT MK1 8n 1.8t coupe

    Witam
    Jak w temacie szukam tylko zadbanej sztuki, blacharsko jak i mechanicznie.
    Cena 18-20tys.
    Najlepiej podkarpackie, świetokrzyskie, małopolskie, ewentualnie lubelskie.

    Pozdrawiam Kacper

  2. #2
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    Cześć,

    W tych pieniądzach nie znajdziesz zadbanej szTTuki Widziałem już kilkadziesiąt TT 8N.

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    A tak z ciekawości zapytam, ile powinna kosztować "zadbana" sztuka i co się kryje pod słowem "zadbana"?

    Pozdrawiam jako nowy członek forum.

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    no ja kupiłem w tym przedziale, blacha zdrowa, silnik też, do ogarnięcia rzeczy że się zmieszczę w 5 tyś zakładam.

    taki start u mnie:
    oc, opony, czujnik od poziomowanie świateł, urwałem antenę radia a to ja coś tam z powietrzem namieszane, oleje itp. a tak mi się trafiła zadbana sztuka. Chociaż oglądałem kilka to cóż niektóre samochodami były dawno dawno temu

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Przeworsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16
    Kolego podejrzewam że 1.8 180tke w tych pieniadzach idzie znaleść

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
    Cześć,

    W tych pieniądzach nie znajdziesz zadbanej szTTuki Widziałem już kilkadziesiąt TT 8N.
    Mysle ze 180tke w tej kasie idzie dorwać

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez KKrzysztof Zobacz posta
    no ja kupiłem w tym przedziale, blacha zdrowa, silnik też, do ogarnięcia rzeczy że się zmieszczę w 5 tyś zakładam.

    taki start u mnie:
    oc, opony, czujnik od poziomowanie świateł, urwałem antenę radia a to ja coś tam z powietrzem namieszane, oleje itp. a tak mi się trafiła zadbana sztuka. Chociaż oglądałem kilka to cóż niektóre samochodami były dawno dawno temu
    180 koni?

  6. #6

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez gruby_lolek Zobacz posta
    Mysle ze 180tke w tej kasie idzie dorwać
    Jak odpalam otoszroto to idzie dorwać za wiele mniej plnów...
    Ale też nie przesadzajmy - to już są dwudziestoletnie auta - ile mają kosztować?

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    ja kupiłem 225 km, tylko by znaleźć w takiej cenie TT to się trzeba najeździć, i na dzwonić. Dodatkowo wpakować będę trochę musiał.

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Ja już kilka sztuk obejrzałem i w każdą trzeba było coś wpakować.
    Co ciekawe, wszystkie "chorowały" na to samo - wyciek olej na łączeniu silnika i skrzyni, popsute zegary (ale z tego, co tutaj czytałem to standard) i rozerwane osłony na maglownicy. No i oczywiście korozja progów.

  9. #9

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    MrocznyRasista swoją drogą ciekawy nick
    sprawy mechaniczne przeważnie da się ogarnąć problem natomiast jak coś koroduje bo już kosztowna zabawa i często się nie chce skończyć, sam mam clk w208 z 2001 roku to rozłożone na kawałki zakonserwowane i od lat mam spokój jednak co to zjadło $$$$$$ to już nie moje

  10. #10

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    No, ale jednak TT jest trochę lepiej konserwowane niż Merce z tamtych lat.
    Wszystkie, które oglądałem, oglądałem też od spodu i wszystkie wyglądały całkiem dobrze - pytanie oczywiście co dzieje się pod progami, ale też nie powinno być dramatu.

    A np taka: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#843f8776b9
    wygląda całkiem schludnie.

  11. #11

    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    46
    Zależy jaką się ma taktykę na kupowanie samochodu ja np. zwracam uwagę na geometrię, dobry stan blacharski, ewentualnie rozglądam się za jakąś poważną usterką. Cała reszta schodzi troszkę na drugi plan i najważniejsza dla mnie jest cena. Wolę kupić taką sztukę np. za 13-15 kPLN a za 5-7kPLN doprowadzić ją do super porządku i przynajmniej wiem co mam zrobione... albo można szukać piękną sztukę za 20-25kPLN aa finalnie wyjdzie, że też się włoży np. w niedługim czasie 5 kPLN, bo na placu jak oglądasz samochód to rentgena jednak nie masz xD umówmy się to są jednak 20 letnie samochody...

  12. #12
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    Cytat Zamieszczone przez MrocznyRasista Zobacz posta
    A tak z ciekawości zapytam, ile powinna kosztować "zadbana" sztuka i co się kryje pod słowem "zadbana"?

    Pozdrawiam jako nowy członek forum.
    Dla mnie pod słowem "zadbana" kryje się ładne wnętrze i skóry, oryginalne szyby, brak korozji na progach z przodu (koszt wymiany na nowe progi ok. 4 tys. zł), brak szpachli i malowanych elementów - różnice w odcieniu itp., działające wszystkie przyciski, np. składanie fotela z jednego przycisku, a nie z 2 na raz. Z mechanicznych rzeczy brak dzwoniącego napinacza łańcuszka w głowicy, brak wycieków z silnika itd.

    Ile powinna kosztować zadbana sztuka 8N to trudne pytanie. Wystarczy zobaczyć ceny TT na mobile.de.

  13. #13

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez maho10 Zobacz posta
    Zależy jaką się ma taktykę na kupowanie samochodu ja np. zwracam uwagę na geometrię, dobry stan blacharski, ewentualnie rozglądam się za jakąś poważną usterką. Cała reszta schodzi troszkę na drugi plan i najważniejsza dla mnie jest cena. Wolę kupić taką sztukę np. za 13-15 kPLN a za 5-7kPLN doprowadzić ją do super porządku i przynajmniej wiem co mam zrobione... albo można szukać piękną sztukę za 20-25kPLN aa finalnie wyjdzie, że też się włoży np. w niedługim czasie 5 kPLN, bo na placu jak oglądasz samochód to rentgena jednak nie masz xD umówmy się to są jednak 20 letnie samochody...
    Kiedyś, jak szukałem A8, to też miałem podobne podejście... Kupiłem w sumie tanią sztukę i tak w nią kasę ładowałem, ładowałem, ładowałem i... końca nie było widać. Wydałem 15 tysi i byłem jeszcze daleko od celu. Zmieniłem światopogląd i wolę jednak poszukać zadbanego egzemplarza, który można Z CZASEM doprowadzać do "ideału", a nie na dzień dobry jeździć od mechanika do mechanika.

    Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
    Dla mnie pod słowem "zadbana" kryje się ładne wnętrze i skóry, oryginalne szyby, brak korozji na progach z przodu (koszt wymiany na nowe progi ok. 4 tys. zł), brak szpachli i malowanych elementów - różnice w odcieniu itp., działające wszystkie przyciski, np. składanie fotela z jednego przycisku, a nie z 2 na raz. Z mechanicznych rzeczy brak dzwoniącego napinacza łańcuszka w głowicy, brak wycieków z silnika itd.

    Ile powinna kosztować zadbana sztuka 8N to trudne pytanie. Wystarczy zobaczyć ceny TT na mobile.de.
    Ładne wnętrze - zgadzam się...
    Oryginalne szyby - no z tym to może być ciężko w 20. letnim aucie...
    Brak rdzy na progach - skąd ta cena 4tys. zł? Jeśli nie są zjedzone do cna, to można je chyba zdjąć i wyprowadzić na prostą
    Działanie przycisków, podgrzewania foteli, etc... to też coś co można tanim kosztem zrobić

    Nie można się sugerować cenami z mobile.de, bo imho to jak z samochodami nowymi - wystarczy wejść na stronę niemiecką jakiegokolwiek producenta samochodów i ceny są o wiele wyższe niż w Polsce... I podobnie jest z używanymi.
    Oczywistym jest, że do Polski z zachodu ciągnie się "nieidealne" egzemplarze.

  14. #14
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    Cytat Zamieszczone przez MrocznyRasista;

    Ładne wnętrze - zgadzam się...
    Oryginalne szyby - no z tym to może być ciężko w 20. letnim aucie...
    Brak rdzy na progach - skąd ta cena 4tys. zł? Jeśli nie są zjedzone do cna, to można je chyba zdjąć i wyprowadzić na prostą
    Działanie przycisków, podgrzewania foteli, etc... to też coś co można tanim kosztem zrobić
    Koszt nowego progu (nakładka progowa) w ASO 1050 zł + nowe zaślepki odprowadzające wode, wkręty, gumki, zatrzaski, malowanie, montaż, demontaż, zabezpieczenie progów. Ta cena nie obejmuje nowych nakładek na próg z napisem TT, który kosztuje ponad 1000 zł Po demontażu nakładki progowej wysypuje się połowa piaskownicy, a rdzy też trochę jest, więc taka nakładka progowa nadaje się tylko na złom. Więc doprowadzamy TT do ideału czy lepimy na sztukę?

    TT-ki do nas sprowadzają z Niemiec czy ze Szwajcarii i wystawiają dajmy na to za 20 tys. zł. Więc zadaj sobie pytanie za ile kupili samochód za granicą, żeby na tym zarobić.

  15. #15
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez MrocznyRasista Zobacz posta
    A np taka: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#843f8776b9
    wygląda całkiem schludnie.
    Wygląda schludnie, natomiast dużo ukrywa
    Przedni zderzak nie ma spryskiwaczy, czyli wymieniony, dlaczego?
    Tylne lampy od wersji angielskiej, więc też pytanie, dlaczego?

    Jak to się mówi, nie wszystko złoto co się błyszczy.
    __________________________
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •