Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Audi TT w salonie

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2020
    Płeć
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4

    Audi TT w salonie

    Hejka, nie posiadam jeszcze TT'ki jednak jeszcze ~2 lata do prawka i kupienia TT'ki a w przyszłości myślałem o TT'ce z salonu jednak może się w to nie zagłębiajmy.
    Szukałem chyba wszędzie gdzie się dało nawet pytałem Audi jednak dostałem odpowiedź, że wybrany model nie jest możliwy do kupienia w naszym kraju, więc czy wie ktoś coś na temat dlaczego nie ma TT'ki w konfiguratorze audi.pl i ogólnie w salonach?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    Jeżeli masz 16 lat i za 2 lata bedziesz miec 18tke, to chyba zazdroszcze rodziny xD

    A wracając do TT z tego co wiem nie będzie już produkowane, ma to byc ostatnia generacja, wiec moze konfigurator jest juz zablokowany

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2020
    Płeć
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4
    Właśnie nie w tym rzecz bo model 2021 na audiusa.com i audi.de normalnie jest tylko w Polsce nie ma chyba już z dwa lata lub więcej albo się mylę i od roku.

    A co do tego też że to ostatnia generacja to pamiętam że co roku tak piszą że ostatnia i ostatnia.

  4. #4
    Awatar Mateov
    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Blue
    Posty
    196
    To juz chyba najprosciej o kontakt z ktormyś salonów w PL, chocby telefonicznie

  5. #5
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Naoki Zobacz posta
    Właśnie nie w tym rzecz bo model 2021 na audiusa.com i audi.de normalnie jest tylko w Polsce nie ma chyba już z dwa lata lub więcej albo się mylę i od roku.

    A co do tego też że to ostatnia generacja to pamiętam że co roku tak piszą że ostatnia i ostatnia.
    Proste: model TT 8S nie cieszy się popularnością w zakupie salonowym w PL, także jest oferowany na specjalne zamówienie w salonach stąd też i nie ma go w oficjalnym konfiguratorze na stronie. Udaj się do salonu, zamów i specjalnie dla Ciebie przywiozą

    P.s. Mam nadzieję że nie rozmawiamy z trollem - cieszę się Twoim szczęściem że masz możliwość zakupu auta z salonu. Jeśli ten "los szczęścia" jest wypracowany przez ciężką pracę Twoich rodziców, to po "przejęciu pałeczki" nie roztrwoń tego majątku, bo rzeczywistość jest brutalna...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  6. #6
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    Jak napisał Jerry, słaba sprzedaż. Teoretycznie kończą produkcję TT w 2021 roku i jak w każdej generacji na koniec produkcji wypuszczali specjalne edycje, więc fajny moment nabyć (nowy) unikalny egzemplarz. Także pozostaje Audi Dojczland.

  7. #7
    Awatar piottrekk
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    68
    Nie ma się co dziwić, że 8S się nie sprzedaje. W niczym nie jest lepsze od 8J. Popularność crossoverow i suvow też zrobiła swoje. Dzisiaj spotkać na drodze sportowe auto to jest święto

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2020
    Płeć
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    4
    Dziękuje wam bardzo za odpowiedzi i również życzę TT'ki prosto z salonu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •