Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: witajcie, proszę o sprawdzenie logów

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44

    witajcie, proszę o sprawdzenie logów

    witajcie , auto zaczęło mi dużo palić, i mocy brak, co może być nie tak ? dziura gdzieś w dolocie ? może turbina ? wolę żeby ktoś sprawdził i podpowiedział, niż wymieniać po kolei...

    http://www.vaglogi.pl/log-115_118_2TN185.html
    http://www.vaglogi.pl/log-002_020_031_4cZ37z.html

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Zajmij sie pompa paliwa, w logach widac ze na wysokich obr robi sie ubogo, czasy wtryskow tez sa bardzo dlugie.. poza tym wyglada ze cala reszta jest ok. Ecu jest po koksie na ok 230km.

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Zajmij sie pompa paliwa, w logach widac ze na wysokich obr robi sie ubogo, czasy wtryskow tez sa bardzo dlugie.. poza tym wyglada ze cala reszta jest ok. Ecu jest po koksie na ok 230km.
    Witaj
    Pompę paliwa wymieniłem, filtry wymieniłem, to chyba zostały mi wtryskiwacze do wymiany:/ chyba że da się zregenerować?
    A może jeszcze regulator ciśnienia?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Krzychu28 Zobacz posta
    Witaj
    Pompę paliwa wymieniłem, filtry wymieniłem, to chyba zostały mi wtryskiwacze do wymiany:/ chyba że da się zregenerować?
    A może jeszcze regulator ciśnienia?
    I właśnie sprawdziłem ciśnienie paliwa , i jest bardzo dobrze, trzyma się ładnie 2 bary , a przy pełnym bucie jest 4bary, tak więc chyba to jeb... Wtryskiwacze. Chyba że są przytkane? Da się je jakaś sprawdzić ? Bo wymiana 4 to dość spory wydatek?

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Zdecydowałem się zakupić wtryskiwacze do fury , i teraz nie wiem jakie zamówić ... Czy brać fabryczne czy zaryzykować i brać większe ? Chyba że fabryczne wyrobią ? Ktoś podpowie? Oznaczenie silnika ajq jak coś. Proszę o odpowiedź bo chciałbym jeszcze dziś zamówić

  5. #5
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    Z tego co się orientuje jak weźmiesz większe to bez korekty softu się nie obejdzie a je i tak musisz założyć dopiero u stroiciela.
    Nie wiem jak z tym ze auto masz po koksie czy ori wyrabiają czy po prostu te co masz padają.


    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Z logow wynika ze tam jest ok 230km wiec mysle ze od silnika BAM/APX by wystarczyly. Sa to silniki fabrycznie 225km. Spytaj kolegi Pawel-2005 bardzo mozliwe ze ma sprawne uzywki, a przy okazji moze zerknie w Twoje logi i cos Ci podpowie wiecej. Ja bym tak zrobil.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •