Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: siemka ponownie, czy mogę was prosić o sprawdzenie logów

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Feb 2020
    Płeć
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    53
    Z tego co mi wiadomo to czasy wtryskow mocno wydłużone. Jakis program siedzi, i albo pompa nie wyrabia, albo coś innego (jeśli pompa sprawna to moze wtryski nie ogarniają) niech się wypowiedzą fachowcy

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Cytat Zamieszczone przez AdrianMMz Zobacz posta
    Z tego co mi wiadomo to czasy wtryskow mocno wydłużone. Jakis program siedzi, i albo pompa nie wyrabia, albo coś innego (jeśli pompa sprawna to moze wtryski nie ogarniają) niech się wypowiedzą fachowcy
    Siemka
    Dzięki za odpowiedź, pompę wymieniałem niedawno, jeszcze co zauważyłem to przy wciśnięciu gazu w podłogę to puszcza dymek bialy, trochę ubywa oleju ok 3,5litra w 10 miesiecy poszlo, w sumie tyle to auto mam, byłem na hamowni to sprawdził mi gość moc wyszło 185 km, skasował 200 zł i tyle. I stwierdził że ,, chyba turbina do wymiany ,,
    Nie mogę znaleźć mechanika co mógł by zobaczyć i doradzić co w nim siedzi, każdy tylko mówi że nie ma błędów to jest ok, i tak od kupna auta , nie mogę znaleźć " normalnego fachowca " spalanie też duże ok 14 l na 100 km , też i smród spalin mam w aucie a wydech był sprawdzany i spawany .
    Nie wiem co dalej robić, macie jakiś pomysł?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •