Może dodam coś od siebie Wyłącznik testuję w moim Audiku już jakiś czas i sprawuje się bardzo dobrze. Sam produkt trafił do mnie w porządnie zabezpieczonej paczce (gruby karton i folia bąbelkowa) Wyłącznik wykonany jest estetycznie, choć mi osobiście średnio podobał się sposób wykończenie włącznika na styku pierścienia przełącznika z ramką. Postanowiłem ten element sobie zaszpachlować i wymalować na czarno. Tak wygląda to u mnie z frontu:
Nazwa:  DSC01777.jpg
Wyświetleń: 848
Rozmiar:  482.0 KB
Jeszcze kilka zdjęć pod kontem:
Nazwa:  DSC01778.jpg
Wyświetleń: 840
Rozmiar:  491.5 KB
Nazwa:  DSC01779.jpg
Wyświetleń: 838
Rozmiar:  481.7 KB
oraz foto jak wyłącznik jest podświetlany nocą:
Nazwa:  DSC01780.JPG
Wyświetleń: 849
Rozmiar:  378.5 KB

Podsumowując:
+ łatwość i szybkość montażu (wtyczki pasują w gniazda i nie trzeba nic przerabiać w fabrycznej instalacji)
+ estetyka wykonania (ramka wyczyszczona i nie porysowana po wycinaniu większego otworu laserem)
+ kolor podświetlenia wyłącznika pasujący barwą i natężeniem do fabrycznego podświetlenia reszty elementów w samochodzie
- brak regulacji czułości sensora, która jest w mojej ocenie źle dobrana (musi być wyraźnie ciemno, na zmierzchu światła się nie włączają) Ja rozwiązałem ten problem przyciemniając sensor folią do oklejania szyb.
- zastosowany przełącznik nie zatrzaskuje się w fabrycznych mocowaniach w ramce
- cena (mogłaby być minimalnie niższa)
Myślę, że te drobne minusy rekompensuje fakt, że już nie wpadam w błoto i kałuże idąc z samochodu do domu, bo TT ładnie oświetla mi drogę i nie muszę pamiętać by wyłączać światła wychodząc z auTTa. Wszystkim zainteresowanym szczerze polecam przełącznik od kolegi Lars'a