Pomysł pojawił się w głowie gdy zaczął szwankować mi włącznik świateł i zobaczyłem ile wołają za używki na Allegro.
Znalazłem tani zamiennik u Chińczyków ale ... wpadł mi w oko z dodatkowym modułem "Auto" niestety żaden oferent nie robi do TT mk1. Nawet aby się upewnić do kilku napisałem z pytaniem o to czy zrobią...
Trochę poczytałem w necie i zamówiłem od innego auta z grupy Vag.

Po demontażu pierścienia pasowałby w "nasze" gniazdo, tylko samo pokrętło byłoby głębiej i ze względu na opcję auto okienka byłyby podświetlone niezgodnie ze stanem faktycznym świateł.



Mi to nie do końca pasowało dlatego postanowiłem obsadzić oryginalny pierścień i wypaliłem na laserze odpowiednio większy otwór.



Niestety plastik nie znosi lasera i brzegi trochę cię uszkodziły... na przyszłość ustawię mniejszą moc i przelecę kilkukrotnie.. choć i teraz sobie z tym poradziłem i wyciąłem pierścień który dokleiłem do pierścienia od włącznika. Dzięki temu zamaskowałem uszkodzenia spowodowane laserem



Jak działa sam włącznik oraz funkcje "Auto" i Coming/Leaving Home pokazałem na filmie. Zobaczycie tam też jak można sterować centralnym z poziomu aplikacji.

https://youtu.be/-WEUH_R9o40