Cytat Zamieszczone przez Mateov Zobacz posta
Projekt świetna sprawa,

jedyne co mnie zastanawia to wideo, bo niby tryb auto, a musiałeś zakryc ręką żeby się lampy zapaliły? Mimo, że na wideo wygląda jakby było już dość ciemno..
No właśnie... wideo... używam normalnej aplikacji z fona bez zmian jakichkolwiek ustawień i w rzeczywistości było trochę jaśniej, choć faktem jest, że nie tylko ten czujnik zmierzchu jest bardzo czuły. Na pewno nie raz zauważyliście jak w pochmurną pogodę nowe auta latają na dziennych ... Ja rozwiązałem problem w prosty sposób instalując czujnik w cieniu słupka.
Będę jednak pracował nad możliwością regulacji czujnika.


- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez henry68 Zobacz posta
Wittam.

Fajna sprawa z tym wyłacznikie. Jedyny problem, to jest właśnie dopasowanie nowej ramki.

i jeszcze ciekawi mnie czy jest tam opcja świateł do jazdy dziennej?
Gdy robiłem swój ręce drżały bo uczyłem się na swojej ramce. niepowodzenie łączyło się z koniecznością zakupu kolejnej co w wersji europejskiej nie jest małym wydatkiem.
Udało mi się później kupić dwie sztuki na facebooku 2 sztuki dzięki uprzejmości sprzedających bardzo tanio gdy opisałem do czego są mi potrzebne.
Teraz mam przygotowane szablony do lasera, a po pojawieniu się w moich narzędziach drukarki 3D nie mam już z tym problemu.

Światła dzienne nie mają jakby bezpośrednio wspólnego z samym włącznikiem. Podłączamy je do plusa w którym napięcie pojawia się po przekręceniu stacyjki. Jeśli ktoś chce to można zamontować moduł który włączy je dopiero po uruchomieniu silnika i pojawieniu się ładowania, jednak moim zdaniem jest to zbędne.
Zgodnie z przepisami po włączeniu świateł dzienne powinny się wyłączyć po włączeniu świateł postojowych lub powinny zmniejszyć swoje natężenie i służyć jako postojowe. To rozwiązanie jest najczęściej stosowane w nowych samochodach co laicy odczytują jako jazdę w nocy na dziennych. Takie rozwiązanie często stosuję w modernizowanych lampach.
Odpowiadając więc na Twoje pytanie ... gdy włącznik załączy światła a dzienne będą zgodnie ze sztuką połączone przez przekaźnik to automatycznie się wyłączą lub przejdą w stan postojowych

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Przy okazji przygotowywania włącznika dla jednego z naszych forumowiczów zrobiłem parę zdjęć produkcyjnych, oraz jak wygląda włącznik z ramką po renowacji.. sam byłem zaskoczony ile było brudu po użyciu lekko ściernej pasty