Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Dekielki felg

  1. #1
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215

    Dekielki felg

    Kupione niedawno felgi miały dekielki w bardzo złym stanie.



    Postanowiłem wykonać samodzielnie nowe które będą pasowały do czerwonych dodatków które zrobiłem wcześniej...



    Po złożeniu wszystkich elementów w całość



    I na aucie


  2. #2
    Awatar Kur-Czak
    Dołączył
    Jul 2020
    Płeć
    Skąd
    Alwernia
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    160
    Spoko się prezentują na feldze. W jaki sposób wycinałeś miejsca pod litery w tym srebrnym elemencie?

  3. #3
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Kur-Czak Zobacz posta
    Spoko się prezentują na feldze. W jaki sposób wycinałeś miejsca pod litery w tym srebrnym elemencie?
    Myślę, że litery nie są wycięte, one są naklejone.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #4
    Awatar Lars
    Dołączył
    Oct 2019
    Płeć
    Skąd
    Dąbrówka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarny
    Posty
    215
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Myślę, że litery nie są wycięte, one są naklejone.
    Litery są wycinane i to dwukrotnie. (foto na końcu) A całość składa się z kilku operacji ... Folie dostałem za darmo po sąsiedzku w profesjonalnej firmie oklejającej auta... Czerwona folia na plexi i wycięcie małego pierścienia, potem folia chrom i wycięcie większego pierścienia i liter TT, na koniec wykorzystując odpady wycięte są litery z czarnej plexi i na koniec wszystko złożone w oryginalnym denku od dekielka na "prawdziwej" taśmie 3M. Chciałem te środkowe TT zrobić wyższe o 1mm aby uzyskać efekt 3d ale stwierdziłem że będzie to kolejne miejsce do zbierania się brudu
    Chciałem na dekielkach umieścić logo klubowe ale po pierwsze w necie znalazłem bardzo słabej jakości, po drugie po zastanowieniu stwierdziłem, że nie mogę bez zgody wykorzystywać go na aucie...
    Dekielki zrobiłem na szybko w "5min" aby mi się bród nie ładował do środka ale chęć wykonania klubowych nadal jest wielka... Potrzebna jest zgoda i najlepiej gotowy plik...
    Wspominałem w wątku o uchwytach do telefonu że mam swój laser i grawer więc jeśli ktoś z klubowiczów będzie czegokolwiek potrzebował i zmieści się w obszarze roboczym 40/40cm to jestem do dyspozycji


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •