Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Myślę, że litery nie są wycięte, one są naklejone.
Litery są wycinane i to dwukrotnie. (foto na końcu) A całość składa się z kilku operacji ... Folie dostałem za darmo po sąsiedzku w profesjonalnej firmie oklejającej auta... Czerwona folia na plexi i wycięcie małego pierścienia, potem folia chrom i wycięcie większego pierścienia i liter TT, na koniec wykorzystując odpady wycięte są litery z czarnej plexi i na koniec wszystko złożone w oryginalnym denku od dekielka na "prawdziwej" taśmie 3M. Chciałem te środkowe TT zrobić wyższe o 1mm aby uzyskać efekt 3d ale stwierdziłem że będzie to kolejne miejsce do zbierania się brudu
Chciałem na dekielkach umieścić logo klubowe ale po pierwsze w necie znalazłem bardzo słabej jakości, po drugie po zastanowieniu stwierdziłem, że nie mogę bez zgody wykorzystywać go na aucie...
Dekielki zrobiłem na szybko w "5min" aby mi się bród nie ładował do środka ale chęć wykonania klubowych nadal jest wielka... Potrzebna jest zgoda i najlepiej gotowy plik...
Wspominałem w wątku o uchwytach do telefonu że mam swój laser i grawer więc jeśli ktoś z klubowiczów będzie czegokolwiek potrzebował i zmieści się w obszarze roboczym 40/40cm to jestem do dyspozycji