Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wymiana nagrzewnicy Śląsk

  1. #1

    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    200
    Kolor
    czarny
    Posty
    41

    Wymiana nagrzewnicy Śląsk

    Cześć,

    od kilku dni przy włączonym nawiewie przez kratki do środka dostaje się lekki dym, który zostawia na szybach tłusty osad.
    Podejrzewam, że to nagrzewnica. Dziwne jest to, że jak na razie nie ubywa mi płynu chłodniczego, ale może ubywa tak mało, że nie zauważam.

    Czy ktoś może polecić mechanika, który podjąłby się wymiany nagrzewnicy, najlepiej w okolicy Gliwic?

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2020
    Płeć
    Skąd
    wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    44
    Witaj
    Miałem to samo u siebie , tłusty nalot na szybach , a w deszcz to była masakra do tego stopnia że woziłem ze sobą płyn do szyb i szmatkę i myłem szyby co 20 minut faktyczne mi też nie ubywało prawie wcale plynu, wymiana nagrzewnicy pomogła, ja u siebie sam wymieniłem , co prawda bawiłem się z tym ok 10 godzin ale było warto, i przy okazji naprawiłem sobie nawiewy , znaczy wymieniłem tą piankę na klapkach nawiewu, bo u mnie było tak że ta gąbka leciała mi do wewnątrz auta , było sporo syfu , a teraz mam z tym spokuj, więc jak będziesz sam robić to kup taka piankę nazywa się taśma akustyczna jest np. w Castoramie taki kłębek 30 mb szer 5cm samoprzylepna za ok 30 zł. idealnie się nadaje na oklejenie klapy , i do wyciszenia kokpitu.
    Mechanik nie zawsze może ci to dobrze złożyć, a jak masz czas te ok 10 godzin i masz zastępcze auto to jak sam zrobisz to będziesz najszczęśliwszym człowiekiem świata
    Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •